Портал Українського Націоналіста

Неділя, 27 вересня 2020

Місцеві вибори не за горами. Сьогодні в суспільстві,як ніколи гостро відчувається потреба нових політичних та інтелектуальних еліт,нових команд,людей із абсолютно новим мисленням,які мали б змінити старих номенклатурників та корупціонерів. Про це вже сказано і написано доволі багато.

Особливо таких змін потребує мерія Івано-Франківська де одні і тіж люди під вивіскамі різних партій тв за гроші різних гаманців тусуються при владі не один рік. Наша Україна, УНП, Свобода, Рух - чимало міських депутатів пройшли через членство в цих політичних партія. По мірі зміни політичної коньюктури міняли в них членство. Але докорінно нічого не змінювалося. Місто занепадає. Перетворюється на суцільний автомобільний корок з вереницею пижиків, ціна за проїзд в яких все росте, а якість проїзду стає все гіршою і гіршою. Суцільні забудови, знищений історичний центр міста,базари в центрі та на кожному кроці. Івано-Франківськ також частг називають містом аптек і секонхендів — його мешканці хворі і бідні. А міська еліта тим часом жирує. Варто лише подивитися який шикарний автопарк збирається біля "білої хати" під час пленарних засіданнь сесії міської ради. І ці люди, ще мають нахабство говорити про пам'ять "Небесної Сотні"?

Що ж робити простим Франківчанам і всім тим хто хоче змін в місті? Передусім — жодної довіри нині діючій мерії та депутатам міської ради. Хай всі ці нувориші забираються геть! Невинних немає. Потрібні нові люди. Не керовані базарними генералами і будівельними баронами. Не зав'язані в мєнтовських та бандитських схемах дерибану майна, землі та бюджету Івано-Франківська. Сьогодні в міській раді немає жодної опозиції меру Анушкевичусу. І депутати і мерія пов'язані корисним інтересом.

Так нещодавно в інтернеті повідомлялося, що брат головного удаваного опонента Анушкевичуса Юрія Солов'я, котрий володіє більшістю акцій Зеленого Господарства, отримав багатомільйонний тендер на озеленення міста. Чи могло би це бути без участті мера? Виступи по ТБ і в пресі одних міських злодії проти інших, протистояння перед телекамерами на сесії міськради насправді нічого не означають.Все визначають бізнесінтереси та ідея непомірного збагачення за рахунок шромади міста. Тому всі активно діючі не представлені в міськраді політичні і громадські організації,авторитетні в місті люди мають створити сильний передвиборчий фронт,яким вибити з мерії "папєрєдніків", всю цю погань,що там промишляє десятиріччями.

І вагоме слово має сказати новообраний депутат ВР від Івано-Франківська Олександр Шевченко. Люди ждуть змін. Очікують,що революція не відбулася на марне. Наша доля в наших руках.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020