Портал Українського Націоналіста

Неділя, 27 вересня 2020

Загибель майже півсотні українських вояків внаслідок обстрілу літака на аеродромі Луганська, діравий кордон між Україною та Росією, неефективна Антитерористична операція, сотні загиблих з нашого боку все це свідчить, що потрібні радикальні зміни у веденні війни України з терористами і сепаратистами, а фактично з РФ.

Досі немає ефективного центру керівництва Антитерористичною кампанією. Війна набирає нових обертів. Танки з Росії прориваються в Україну.

На сьогодні вкрай необхідно введення воєнного стану в Луганській та Донецькій областях. Посилення позицій української армії в цих регіонах та на кордоні з Росією. Очевидною є потреба звернення вищого державного керівництва України за військовою допомогою до США і НАТО. Слушною є пропозиція голови Дніпропетровської ОДА Ігора Коломойського про пудівництво на кордоні України і РФ укріпрайонів, обгородження кордону, створення щось подібного до лінії Манергейма. Оскільки конфлікт між Києвом і Москвою буде довготривалим то спорудження укріплення на кордоні є архіважливою справою.

Сьогодні перед Президентом Порошенком вибір:або почати ефективно діяти в обороні України,розвернути контрнаступ проти російських окупантів,або безславно завершити свою державницьку і політичну кар'єру.

Народ обирав Порошенка Президентом в першому турі бо хотів перемоги над Росією, хотів завершення війни. Чи виправдає Порошенко ці надії? Але і нам з вами не слід сидіти опустивши руки, гасло "Все для фронту, все для перемоги" актуальне, як ніколи.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020