Портал Українського Націоналіста

Неділя, 27 вересня 2020

Кубло зрадників та ворогів українського народу яким стала Верховна Рада України слід негайно розігнати. Депутатів з Партії Регіонів, її сателітних структур та КПУ котрі підтримують сепаратистів, терористів та російських агресорів слід арештувати та фізично ліквідувати.

Та констуктивна та проукраїнська частина депутатів, які є у ВР має об'єднатися з новими політичними силами та разом з ними йти на наступні парламентські вибори. Потреба люстрації, яка визріла вже давно в українському політикумі має бути успішно реалізована, а очищення суспільства від українофобів, хабарників, брехунів та політичних спекулянтів має стати невідворотнім. ОУН з приємністю констатує, що новообраний депутат ВР від м.Івано-Франківська Олександр Шевченко, якого ОУН активно підтримувала, голосував у ВР за припинення повноважень діючої Ради. Таким чином пан Шевченко демонструє, що інтереси народу і держави для нього є вищі за власне депутатство, отже Олександр Шевченко послідовно стоїть на патріотичній позиції.

Ми підтримуємо та активно беремо участь у масових заходах під ВР з вимогою розпуску недієздатного та втратившого довіру народу парламенту. Ми вважаємо необхідним восени провести також перевибори місцевих органів влади.

Дорогі співвітчизники! Україна в небезпеці! Московські агресори проводять неприкриту інтервенцію проти України. Нам сьогодні як ніколи потрібна дієздатна та патріотична влада на всіх рівнях. Наша політика — це наша боротьба. Відстояти Україну всіма доступними засобами святий обов'язок кожного з нас! Слава Україні!

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020