Портал Українського Націоналіста

Неділя, 27 вересня 2020

В середу 18 червня о 21:40 біля офісу телеканалу ЗІК у Львові юрба молодиків найнятих свободівцями Іриною Сех та Юрієм Михальчишини атакували та облили зеленкою народного депутата і лідера Радикальної партії Олега Ляшка. Мета такої "акції" зірвати телеефір Ляшка на ЗІКу та показати, що Галичани не люблять Ляшка.

Що з цього вийшло наспавді? Ляшко не зважав на провокаторів. Увесь в зеленці він взяв участь в телеефірі на ЗІКу. Російська пропаганда отримала завдяки свободівцям чергову картинку про "кровожерливих дикунів бандерівців Галичан", яким і Ляшко не вгодив і які готові роздерти всіх і кожного. Злодійкувата та мстлива доморощена мініолігаргша Сех та буйний шизофренік Михальчишин зробили свою брудну справу. В черговий раз Москва отримала виграшну карту: "Как же нє вводіть войска в Украину если ети бандеровци готови не только поубивать мирное население, но и  поубивать друг друга?" Щось таке скажуть в коментар львівським подія путінососи кісєльовці.

Виходить,що ми українці навіть в час російської агресії та гибелі сотень кращих синів нашої вітчизни не можемо бути єдині та дати єдиним українським кулаком по зубах московському агресору, ми далі змагаємося хто є більшим,а хто меншим патріотом. Не думаємо чи йдуть окремі наші вчинки на користь Україні. Або навпаки:на замовлення ворогів думаємо, як зробити гірше Україні. ВО "Свобода", яка хотіла на десятиліття отримати монополію на патріотизм і націоналізм, на любов до України і яка отримавши більшість в місцевих радах на Галичині пов'язла в корупції і хабарництві, чого варто лише один скандал з Гаркотом і Колковським в Івано-Франківську сьогодні терпить політичне і моральне фіаско. Бо не можна прикрившись славою історичних постатей національно-визвольного руху та ура-патріотичною ультрафразою безконечно дурити людей.

А пану Ляшку бажаємо не зациклюватися на цьому інциденті. Люди не дурні і все розуміють. Як і бажаємо пану Ляшку вилізти із скаралущі власної Радикальної партії, об'єднатися з низкою патріотичних українських організацій, зокрема із "Правим Сектором", ОУН, УНСО, молодіжними гуртками, тощо. Як кандидат котрий отримав третє місце на виборах Президента України пан Ляшко не має права змарнувати цю довіру, а мусить примножити її та стати об'єднуючим фактором в патріотичному українському політикумі.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020