Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

У Ріната Ахметова дуже багато грошей.Він скуповує оптом і в роздріб різногатункових політиканів. Як проросійський сепаратистів, котрим віддав на розграбування Донбас за вказівкою Путіна, так і тих кого ми звикли вважати патріотами і демократами.

Ось недавно Юрій Луценко назвав Ахметова "українським економічним націоналістом". Дивне визначення по Ахметов ніколи по своїй суті нічого українського в собі не мав, нічого доброго для України не робив. А в плані економічному тільки грабував Україну.

Саме Ахметов був і є головним спонсором Партії Регіонів. Саме він найбільше сприяв приходу до влади ката українського народу Януковича та за його влади надмірно збагатився. На тлі російської агресії в Україну Ахметов, на відміну від того ж таки Коломойського не зайняв державницької позиції. Відомо,що він не одноразово літав до Москви для зустрічі з Путіним, а нещодавно зустрічався з Медведчуком.

Тому загравання Луценка з Ахметовим нагадують загравання проститутки з багатим клієнтом-спонсором. Це також прояв меншвартісності, колаборації з ворогом та відвертої холуйської позиції зневаги до Майдану і полеглих Героїв Небесної Сотні. Проте належної оцінки висловам Луценка наш патріотичний політикум так і не дав. Де є безкомпромісна позиція ВО "Свобода" чи коли йдеться про величезні гроші тої позиції вже немає? Не варто і Президенту Порошенку ставити на Юрія Луценка, як ймовірного голову майбутньої об'єднаної пропрезидентської партії. Здасть Юра Президента Порошенка, як перед тим здав Юлю, як "склотару в кіоск".

Ну а ви шановні Івано-Франківчани пам'ятаєте хто представляє на Прикарпатті Третю Республіку? Правильно Ромцьо Ткач... В руслі всього вищесказаного згадується вислів,що "люстрація це коли старі шкарпетки міняють на нові. А не з лівої ноги на праву" і якщо ще пригадати здобутки "ямничанської мафії" в час її правління на Прикарпатті то всім нам є над чим задуматися... Принциповість і безкомпромісність та справжня люстрація — альтернатива політичному блазнюванню і дурисвітству, такий вибір повинен бути зроблений політичними елітами та всією українською громадою. Бо для чого тоді ми боролися проти Бандюковича?!