Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

Зараз, коли триває збройна боротьба з московськими найманцями на сході, ми не маємо права забувати і про інші проблеми, пов’язані з кремлівським імперіалізмом. Сьогодні так само, як і за часів Януковича значний сегмент української економіки знаходиться у руках російського бізнесу (банки, виробництво тютюну і алкоголю, продаж палива, сільське господарство тощо). Це теж свого роду окупація. Тим паче, сьогодні присутність на українській території російського бізнесу означає те, що українці, користуючись товарами та послугами того бізнесу, фінансують війну проти власного народу.

На жаль, офіційна державна влада не робить те, що має робити. Ми не спостерігаємо ні націоналізації пов’язаних з Москвою фірм, ні інших засобів вирішення цієї проблеми. Тому за справу знову доводиться братись націоналістам.

«Правий сектор» разом із іншими націоналістичними структурами, що стали його співтворцями, буде використовувати усі можливі форми тиску на російський бізнес, аби зупинити економічну окупацію нашої країни. Ми в особі наших добровольців, що воюють на сході, вже встигли продемонструвати Кремлеві наші можливості. Нам вистачить сил створити ще один фронт боротьби з московський імперіалізмом. На цей раз – економічним.