Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

23 червня 2014 року в Івано-Франківську відбулися збори Координаційної ради організацій Івано-Франківської області, повідомляє прес-служба Правого сектору в Івано-Франківській області.

Під головуванням "свободівця" Віктора Неміша була організована зустріч громади з новопрезначеними т.в.о. начальників управлінь УМВС в Івано-Франківській області. Обговорення кандидатур "десантників"-міліціонерів з інших областей (В.П.Накіпілий з Києва — УДАІ, М.О.Семенишин з Хмельниччини — УГБ, І.П.Брензович із Закарпаття — ДСБЕЗ, Воробйов Р.А.) вилилося у протест проти "немісцевих професіоналів". В результаті — ці хлопці, спільно з активістами, написали листа (без підпису Правого сектору) міністру МВС Авакову з пропозицією призначення керівником УМВС Івано-Франківської області Манжелея Ярослава, яку підтримує КР з подання "Самооборони", і в тому випадку можливим буде і їх призначення. Цього листа міліціонери разом з делегацією мають відвезти міністру в столицю.

На зборах трапився прикрий інцидент. Під час обговорення кадрових призначень, торкнулися теми призначення та збереження на посаді попереднього т.в.о. начальника УМВС в Івано-Франківській області підполковника міліціїІльчишина Віталія. Тут виступив представник Правого сектору Андрій Подільський, який категорично висловився проти призначення Ільчишина на будь-яку посаду в міліції та, навіть, притягнення його до відповідальності, як співучасника переслідувань українських націоналістів режимом Януковича. Адже ця особа, перебуваючи на посаді заступника начальника слідчого управління, була безпосередньо причетна до затримання та організації обшуків у Андрія в історії з футболками з "простреленим Януковичем". Саме він причетний до арешту підполковника "Тризуба" ім.С.Бандери — Степана Бичека, нині покійного внаслідок перебування в СІЗО, переслідував члена Проводу "Тризуба" — Андрія Стемпіцького, Василя Абраміва за надуманий підпал офісу регіоналів у Галичі. За словами "правосекторівця" — Ільчишин має сидіти в тюрмі а не на посаді.

Андрій також констатував, що саме через несприяння з боку Координаційної ради було усунуто, спершу запропонованого громадою області, претендента на посаду начальника УМВС — Бандуру Володимира Олексійовича! На захист Ільчишина виступили присутні на засіданні діючі та відставні працівники міліції, керівництво ГР при УМВС та деякі представники Координаційної ради.

Вкрай неприємно здивувала позиція члена КР Олександра Сінкевича, який, захищаючи Ільчишина, емоційно перебивав виступаючого, намагався "посадити" на місце закидами — чого ти сюди прийшов, хто тебе запрошував? і тд.

Напрошується питання — чи може нині Координаційна рада — в особі таких її членів, які захищають одного з найодіозніших переслідувачів українців, виступати контролюючим органом та люстратором влади!? Надаючи оцінку діяльності Координаційної ради, сміємо висловити думку, що незаангажованість її представників демонструвалася, мабуть тільки у перші два тижні роботи. А нині в "договорняках" губляться здобутки революції, — зазначають активісти ПС.

Не висловили свою думку в цій ситуації "свободівці", що може свідчити про одобрення ними позиції лобістів Ільчишина. Утрималась від висвітлення описаного також присутні на зборах, журналісти, що викликає підозри про їх залежність від певного політикуму області.

ПС також застерігає членів КР, що присутні в ній працівники внутрішніх органів (колишні теж) можуть стати і, очевидно, стають деактиватором революційного духу, агентами впливу та сексотами для переслідування непокірних.

Прес-служба Правого сектору в Івано-Франківській області