Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 14 грудня 2018

В Івано-Франківській області розгорівся скандал навколо мера міста Косів Юрія Плосконоса, який образив бійців АТО, звинувативши їх в рекетирстві.

Як повідомляє портал “Франківчани”, інцидент стався 8 листопада під час спільного засідання спілки учасників АТО і бійців “Правого сектора”.

На збори увірвався мер і назвав місцевих АТОшників бандитами, які переодяглися зі спортивних костюмів у камуфляжну форму. При цьому Плосконос звинуватив бійців у вимаганні грошей з місцевих лісових господарств.

“Коли його попросили назвати хоча б один факт такого рекету, мер заявив, що в районі немає жодного порядного учасника АТО”, – розповіли військові.

Учасники зборів також стверджують, що мер почав навмисно провокувати хлопців на бійку. Однак конфлікт вдалося врегулювати без сили.

Сам же мер від своїх слів не відмовляється.

“Я дійсно говорив про те, що АТОвці, а зокрема “Правий сектор” займається у місті не тим, чим потрібно. Я вважаю, що зараз вони ведуть себе як люди, які ходили в “адідасовських” костюмах у 90-х. Тільки вони змінили костюми на камуфляжі”, – зазначив Плосконос.

За інформацією видання, під час виборів до мерії Плосконос був волонтером. Однак, з моменту обрання його на високу посаду, про свою волонтерську діяльність мер забув і почав відкриту ворожнечу з бійцями.

Газета «Нескорена Нація»

№3 (289)

Жовтень 2018