Портал Українського Націоналіста

Субота, 24 серпня 2019

Дорогий Український Народе! Друзі та побратими націоналісти! Головний Провід ОУН та Нескорена Нація сердечно вітають Вас з Новим 2018 роком та Світлим Святом Різдва Христового!

Рік, що минає ознаменований великими випробуваннями, які випали на долю України. Війна з одвічним ворогом нашої Нації кацапстаном, жертовність і нескореність українських воїнів на Східному Фронті, самопосвята волонтерів - це продовження національно-визвольної війни, що її провадили ОУН і УПА.

Разом з тим в Україні досі процвітає мафія і корупція. Українці упосліджені на своїй рідній землі. Тривають репресії влади проти націоналістів і добровольців. Український націоналістичний політикум через велику кількість ворожої агентури, холуїв влади та користолюбивість й меркантильність численних лідерчуків є роз'єднаним і розпорошеним.

Аби об'єднати націоналістичні сили маємо відділити зерно від полови, консолідувати в першу чергу рядових бійців знизу. Тотальна криза, розпач і зневіра в нашому народі будуть подоланні лише тоді коли ми будемо наслідувати таких Українських Героїв, як Степан Бандера та Роман Шухевич, нікому не коритися, давати відсіч зовнішньому і внутрішньому окупанту.

В Новому 2019 році завжди і всюди пам'ятаймо Небесну Сотню, Героїв полеглих на Східному Фронті, безстрашних лицарів України Сашка Білого і Лісника, полеглу Аміну Окуєву ,всіх тих хто склав своє життя на вівтар України! 1 січня 2019 року святкуємо 110 років від Дня народження Степана Бандери, хай же він буде для нас прикладом життєвого наслідування, взірцем і символом служіння Україні!

Хай Світле Свято Різдва Христового ознаменує народження національного політичного моноліту, що під проводом ордену української надії - Організації Українських Націоналістів довершить національну революцію та побудує Чесну і Справедливу Самостійну і Соборну Українську Державу!

З Новим 2019 роком Вас! З Різдвяними Святами!

Христос Рождається! З нами Бог і Україна! Слава Україні!

Голова ОУН Віталій Цапович

Почесний Голова ОУН, 91 річний ветеран ОУН і УПА Ілля Сливінський

Редактор Нескореної Нації Максим Рубан

Новорічне і Різдвяне привітання Проводу ОУН і Нескореної Нації

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019