Портал Українського Націоналіста

Неділя, 27 вересня 2020

Від початку нашої Незалежності склалося так, що Україна стала країною суцільних і постійних виборів-перевиборів. Саме тому на тлі пустопорожніх обіцянок найрізноманітніших пройдисвітів, що балатувалися до депутатського корита різного рівня ми не змогли розбудувати сильної держави та сильної армії.

Постійні чвари, мотивовані передусім особистою наживою та амбіціями лідарчуків роздирають Україну навіть сьогодні коли на Україно-Російській війні гинуть наші хлопці. Без сумніву цей гадюшник, котрим є діюча ВР треба розігнати. Але патріотам і державникам треба боротися проти явних та перефарбованих ворогів, а не взаємопоборювати одне одного. Цілком очевидно, що і Президент, і Уряд маючи до того ж цілу армію юристів та політтезнологів можуть розробити такий сценарій який би унеможливив дисбаланс влади та політичні скандали в таборі однодумців-патріотів. Але цього нажаль не відбувається.

Натомість деякі політики відверто піаряться виїжжаючи з купою журналістів в зону АТО чи використовують для самореклами такий мотлох, як КПУ. Справжні патріоти, або воюють, або тихо, без зайвої реклами допомагають бійцям.

За останні роки ми надивилися купу політичних спекуляцій,клятв в любові до України, які згодом оберталися зрадою чи підкилимних торгів з бандою Януковича. Чи кане в небуття така політична практика зараз? Тому закликаємо наших політиків бути стриманими в саморекламі, котра іноді межує з фарисейством. Давайте просто тихо і непомітно для ворога робити нашу українську справу, але водночас гучно демонструвати нашу державницьку позицію та ідейний опір кацапам.

Гасло «Україна понад усе!» означає,що кожен має працювати для неї понад усе. Діяти і боротися.Воювати і помагати фронту.Вести інформаційну війну проти окупанта — тоді й переможемо.
Вибори не самоціль, а метод яким повинна очиститися влада. Очиститися по справжньому, а не удавано. І саме це найголовніше.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020