Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

Скільки вже Героїв віддали своє життя за Україну, скільки скаліченими повернулися з Україно-Російської війни. Гинуть кращі з кращих, вірні та віддані сини матері України. Плачуть їх неньки та наречені, дружини. Однак війна триває. І невідомо, ще скільки триватиме. Якби кацапів не зупинили на Сході вони були би вже в Києві та Львові — це беззаперечний факт.

Та хто пояснить згорьованим родичам полеглих чому в Україну впустили тисячі головорізів і військової техніки? Чому безкарно втекли Янукович, Клюєв, Пшонка, Захарченко та інші кати народу? Чому у ВР і далі сидять перешиванці і користолюці, а їх байстрюки-мажори гріють вельможні гузна на курортах Європи, а не гинуть на фронті? Що маємо зробити ми всі хто не є на війні, аби наші хлопці не гинули, і щоб знавіснілі кацапи та всяка гадость путінська не топтала українську землю? 

Передусім, маємо організувати фронт допомоги фронту. Допомагати щоденно армії. Також треба зробити все аби не давати владі спокою. Хай працюють для народу, а не панують над народом. Тотальний контроль влади і правоохоронних органів — одне з наших головних завданнь. Та найголовніше — це щира молитва до Бога та віра в Ідею Нації, в Україну. Нескорену і непоборну Націю. Наша велика Українська Перемога — вже не за горами.Вірмо в неї, не розчаровуймося.Бог ледачим не помагає. Щоденно і повсякчасно на всіх віддитках життя відстоюймо Україну!