Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Передусім бойова, злосна і навіть нахабна — коли йдеться про захист України та національних цінностей. Якщо треба стріляти кацапів і сепаратистів - значить стріляти. Якщо дати позавуха п'яному москвофілу чи нахабному вєтєрану вайни, красножопому недобитку, який десь на лавочці чи в автобусі кричить «на хєра мнє такая Україна» — вибити собаці зуби.

Якщо мер міста чи депутат прикрившись патріотичними гаслами все те зрадив і тільки дбає про наживу — спалити гаду особняк і «Лєксус». Якщо десь ще стоїть пам'ятник якомусь лєнінчукові — звалити до бісової матері.

Не давайте себе повчати лібералам і толерастам, гнидунам «поміркованим політикам». Наша наука це Бандера і Шухевич, Майдан і «коктейлт молотова», зброя в зоні АТО. Орден Української Надії — Організація Українських Націоналістів виведена частково з підпілля Іваном Кандибою, що ні з ким не йшов на компроміс і відсидів в большевицьких кацетках 28 років не капіталювала і не збирається сходити з політичної арени. Триває кропітка організаційнв робота, військова боротьба в  воєніщованих загонах (але це не рекламується і піару з цього не робиться), а також залучення до лав ОУН новиз людей та створення медія-ресурсів.

Тому звертаємося до всіх тих кому близькі вищевикладенні принципи — об'єднуйтеся разом з нами, пропагуйте наші ідеї. Ми готові до об'єднання з іншими націоналістичними середовищами,передусім Правим Сектором. Найголовніша наша оунівська настанова — досить компромісів та тіньової політики. 

Як писав Стенап Бандера: «Наша влада повинна бути страшною для наших ворогів». З цим і переможемо!

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020