Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Повісити на Майдані в центрі Києва Віктора Януковича — велика загальнонародна мрія українців. Донецький хам і бандюга знущався над нашим народом, він розстріляв Майдан, обікрав Україну та втік в Росію.

Сьогодні багато людей задають собі питання чи справді Януковича відпустили за мільярдні долярові кошти нинішні можновладці. Подейкують Дядя Хам має чимало компромату на теперішню владу — колишню опозицію, яка постійно торгувалася з Хамом та його холуями Льовочкіним і Клюєвим. Що колишні і теперішні чиновники багато в чому пов'язані між собою написано і сказано дуже багато.

Але не покаране зло породжує нове зло і примножується. Дивіться оця хитралисиця Льовочкін у вишиванці сидить на футболі поруч Суркіса і в душі відверто сміється з дурних хохлів. Телеканали Інтер та Канал 112 (останній належить ексміністру МВД Захарченку) ведуть відверто ворожу пропаганду. Той же Інтер та його дочірний канал Ентер цілодобово крутять російські серіали про енкеведистів та непобєдімую Красную Армію.

Сидить в підпіллі гуманітарний блок Уряду очолюваний «свободівцем» Олександром Сичем, хоча в такий важкий, по суті воєнний час мав би припинити медіа-вакханалію українофобів. Тому повішаний Янукович уособив би кару за злочини проти народу та вселяв страх перешиванцям та новим злодіям. Це звісно мрія, хтось скаже кровожерлива, але мрії інколи збуваються.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020