Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

Ох і розвелося на нашій землі різної погані. Дрібний гад, але ж шкідливий. Шкода, що цю сучку недострелили — це про мера Харкова Гєпу, тобто Генадія Кернеса. Харків, на відміну від Донецька і Луганська, дав відсіч сепаратистам. Українські громадяни різних національностей, що тут проживають зуміли спротивитися російській бацилі. Хоч бійки і протистояння в Харкові були не на жарт сильними.

Повернувшись після лікування не то від справжнього,не то від інспірованого замаху поцоватий Гєпа на сесії Харківської міськради надав звання почесного громадянина Харкова, якомусь російському сенатору, що підтримував анексію Криму та сепаратистів. Наробив Гєпа ще ряд дурноватих заяв. З його «воскресінням» сепаратисти в Харкові оживилися. Тому наразі гостро постало питання про розпуск антиукраїнської та «ригіанальної» міськради Харкова.

Звідки беруться такі поци, як Гєпа? Із корумпованого антиукраїнського бандитського різнокольорового середовища. Бо пам'ятажмо, як Гєпа в час Помаранчевої Революції помаранчевим шаликом махав, і на з'їзді сепаратистів із Царьовим і Добкіним та іншими скотами в президії сидів. Тобто він падла за корито все зробить. А ми мажмо зробити так,щоб такої падли, як Гєпа ніколи більше не було на нашій землі. Або хай гниє в нашій землі.

Прикінчимо Гєпу — врятуємо Харків.