Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

Сучі (путінсько-януковські) діти сепаратисти і терористи з одного боку, а з іншого перефарбована і вічно жива номенклатура у владних кабінетах Києва та на місцях повинні бути пильно розглянуті крізь призму оптичного прицілу. Хтось думає заховатися в новостворених партіях і блоках та пролізти в депутати, хтось доїть олігархів януковської закваски і з того думає прокормитися, ще одні спекулюють патріотичною риторикою піаряться на війні — отак висвітлюючись по різних телеканалах, дурманять народ.

А взяти би їх всіх та й перестріляти. Так каже сьогодні доволі багато людей. Народ втомився, як від війни, так і від перманентного обману різних політиканів. Потреба політичної сили орденського типу, з озброєними загонами, духовно та ідейно пов'язаної з героїчною боротьбою ОУН і УПА та Героїв України Бандери і Шухевича сьогодні дуже актуальна. 

Організація Українських Націоналістів, не завжди це афішуючи, бере участь в діяльності ряду нових політичних проектів. А також діє, як самостійний і самодостатній чинник українського політикуму очолюваний відомим та загартованим в політичній борні ще з 90-х років ХХ століття діячем Віталієм Цаповичом.

Стоячи на безкомпромісних і революційних позиціях ОУН завжди поборювала і поборюватиме різнокольорові антиукраїнські сили, користолюбивих та не чистих на руку політиканів. Маючи в своїх лавах людей,яким вже під 90 років життя ми черпаємо життєвий досвід та живу українську історію від ветеранів ОУН і УПА таких, як Ілля Сливінський чи ветеранів дивізії Галичина таких, як Павло Лаврук.

Найвища пора об'єднати сили українських патріотів на наступних виборах саме на платформі ОУН,аби різна погань не пролізла до влади . Але передусім ми дивимося на наш недоукраїнський політикум крізь оптичний приціл.І всіх ,і все бачимо!