Портал Українського Націоналіста

Четвер, 20 червня 2019

Організація Українських Націоналістів та Нескорена Нація відзначатимуть 27 річницю Незалежності України в селі Микитинці Івано-Франківської міської ради, біля першого на території міської ради пам'ятника беззаперечному Герою України, Провіднику ОУН Степану Бандері відкритого за ініціативи Почесного Голови ОУН, ветерана ОУН і УПА Іллі Сливінського 24 серпня 2007 року.

24 серпня 2018 року в Івано-Франківську відбудеться Всеукраїнська Конференція ОУН де буде прийнято в лави Організації нових членів та обговорено стратегію ОУН в підготовці до наступних виборів Президента України, затверджено Програму і Маніфест ОУН.

В переддень Дня Незалежності планується відвідати рідне село Степана Бандери Старий Угринів Калуського району Івано-Франківщини, проконтролювати роботи з облаштування дороги в селі.

На думку Почесного Голови ОУН, 91 річного ветерана ОУН і УПА Іллі Сливінського Незалежність України є формальною. Поки існує мафія та корупція, кацапи йдуть війною на Україну про реальну Незалежність говорити зарано. Ми ще немаємо тієї України за яку боролися Євген Коновалець, Степан Бандера та Роман Шухевич й тисячі їх сподвижників.

Тому необхідно об'єднати сили всіх справжніх патріотів в Ордені Української Надії -Організації Українських Націоналістів, консолідувати державницький антимосковський, антикорупційний спектр українського політикуму та вдарити по тій погані, яка нищить Україну.

Наша головна мета - Українська Україна без зовнішнього та внутрішнього окупанта, сповна Самостійна і Соборна Держава!

Борімося й поборемо нам Бог помагає!

Провід ОУН закликає всіх наших побратимів, ідейно споріднені націоналістичні організації активізувати й радикалізувати свою діяльність. Єднатися навколо Національної Ідеї та святих заповітів символа Української Нації Степана Бандери!

Павло Назаренко, Голова оргкомітету Всеукраїнської Конференції ОУН

Віталій Цапович, Голова Головного Проводу ОУН

Максим Рубан, Редактор Нескореної Нації

День Незалежності разом із справжніми бандерівцями

День Незалежності разом із справжніми бандерівцями

День Незалежності разом із справжніми бандерівцями

День Незалежності разом із справжніми бандерівцями

День Незалежності разом із справжніми бандерівцями

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019