Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

Путін хоче ввести на Схід України так званий «гуманітарний конвой». Гуманітарна катастрофа, яку передусім спостерігаємо в Луганську і частково в Донецьку спровоковані якраз самим Путіним і Росією, котрі через відкритий українськими запроданцями братами Литвиними кордон переправили купу зброї,включно з Гадами та танками, самі з території кацапстану обстрілювали нашу територію і наших військових.

Тепер, перевищуючи вершину цинізму і блюзнірства, кацапи пхаються до нас з «гуманітарним конвоєм» — троянською-москальською свинею, нафаршированою знову ж таки зброєю, ГРУшніками-ФСБ-шніками з метою подальшої ескалації конфлікту на Сході України. Тим часом, наче по сигналу активізувалися сепаратисти Харкова і Одеси.

Реакція української влади млява. Все завязано на вибори — черговий перерозподіл корита. А також проведення параду до Дня формальної Незалежності України 24 серпня.

А можливо той парад слід провести на кордоні з Кацапстаном, вгативши всім, що є по кацапах і пославши на передову штрафбат «Верховна зРада України» діючого та наступного скликань?!