Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 22 липня 2019

Юрій Шухевич на своїй Facebook сторінці закликав захистити українські церкви від РПЦ.

“Наш народ у свій час обікрали, забравши землю , обікрали руйнуючи промисловість, а тепер втретє хочуть обікрасти , забираючи в нас наші історико-культурні та релігійні цінності. Розуміючи, що томос Вселенського Патріарха буде наданий наші церкві, представники РПЦ стараються пограбувати наші церкви, наші монастирі і вивезти в Московію, то, що їм не належить. Повідомляє korupciya.com

Закликаємо суспільство не бути байдужим і не покладаючись на владу, взятися за охорону нашої духовності, нашої історії, нашої культури. Вірю, що люди, які захищали і захищають сьогодні Україну від навали московських орд, зуміють захистити і наші історико-культурні цінності від чергового пограбування”, – зокрема зазначив Шухевич.

Додамо, що у Почаївській Лаврі є величезні багатства. І якщо ми допустимо їх вивезення у Росію – це буде і нашим величезним злочином.

Про це сказав директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

«Скарби із Лавр дуже легко вивезти через українсько-білоруський кордон. Зважаючи на наших корумпованих чиновників, я думаю для МП зовсім не важко буде підкупити одну зміну митників чи прикордонників, щоб вивезти все з держави. Й у Білорусі їм ніхто не чинитиме спротиву, а навпаки – допоможуть. Крім того, у районі білоруського кордону немає багато прикордонників і попи можуть вивезти цінності в обхід офіційних пунктів пропуску», – пояснив експерт.

Окрім того, вже почали з’являтися тривожні вісті, що з Почаївської Лаври, яка знаходиться у Тернопільській області, вивозять ймовірно матеріальні цінності.

Про це у соціальних мережах написала громадська активістка Тамара Лозова.

Вона зазначила, що їй телефонували знайомі, які мешкають у Почаєві. За її словами, біля Почаївської Лаври, де є Московський патріархат, перебуває велика кількість транспорту. Місцеві припускають, що це МП вивозить до РФ усі матеріальні цінності. Натомість до Лаври автобусами звозять невідомих.

«Кого завозять в автобусах із заштореними вікнами? Здогадатися легко. Вже було таке.Не сумніваюсь, що те ж саме діється і в інших лаврах та церквах», – пише активістка.

http://comment.net.ua/

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019