Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Визначний український літератор сучасності Лесь Подревлянський доводить, що матюки в політиці мають цілющу силу. Цнотливі і тепличні псевдопатріоти і моралісти кажуть, що того робити не можна в жодному разі. Особливо на телекамери. Ми міркуємо, що матюки в сучасній українській політиці відображають її суть та єство і так би мовити духовність.

Нахабні чинуші, брехливі депутати і злодійкуваті мери і пагані мєнти так достали народ, що покрити їх добірним матом це не лише уособлення народних прагненнь, а якщо хочете своєрідний хоча і в більшості випадків не ефективний (автомат Калашнікова чи коктейль молотова-значно ефективніші) вияв протесту.

Чи добре роблять що Путіна називають х...лом? Певно, що добре і не просто добре-це відповідь цілому «руському міру» з його великодержавним шовінізмом, антисемітизмом, антиукраїнськістю та ксенофобією. І мільйони в цілому світі вже співають «Путін х...ло».... А у франківську такі написи замальовує комісія з благоустрою міста при Івано-Франківському міськвиконкомі. Тобто замальовує слово «х...ло», а слово Путін лишає зокрема на загадженій тим же міськвиконкомом вулиці Шевченка.

Чимало дискусій розгорілося в медіапросторі навколо того, що народний депутат О.Шевченко посилав народного депутата Ляшка туда де Ляшко любить бути. А Ляшко кричав у відповідь «сто раз на Донбас». Чи добре зробив Шевченко лаючи матом Ляшка? А Ви думаєте бажаючих мало зробити це ж саме?

Людей вже достала удавана толерантність та фальшива доброзичливість. Обматюкати якесь політичне чувирло починаючи від Путіна і закінчуючи Ляшком чи хоча би чиновниками мерії, що засрали Ваше рідне місто — це обов'язок свідомого громадянина. Бо наша терплячість породжує моральних виродків.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020