Портал Українського Націоналіста

Субота, 24 серпня 2019

Різна московська шваль постійно глумиться над могилою Степана Бандери в Мюнхені. Все це проходить безкарно. 

Попередній Хрест з могили Героя в Мюнхені палили і обмальовували. Зараз він символічно встановлений в Старому Угринові не далеко від рідної хати Бандери.

Ще раз зазначимо. Ніхто за глум над могилою Бандери не покараний. За підрив двох пам'ятників в Старому Угринові у 1990 - 91 роках ніхто не покараний. За підпал і спробу підриву Музею Бандери в Старому Угринові в ніч на 15 лютого цього року ніхто не покараний.

Тому на думку ОУН слід належно облаштувати охорону Меморіального комплексу Бандери в Старому Угринові. Перепоховати прах Героя в його рідному Старому Угринові. Забезпечити цілодобово озброєну охорону майбутнього місця поховання Бандери в Старому Угринові.

Шановні друзі та побратими! Ідейні націоналісти, бійці війни з кацапстаном. Невже ми не зможемо забезпечити охорону могили Бандери на рідній українській землі?

Якщо три відсотки від учасників походу в Києві на Покрову залучити до охорони, озброїти цю охорону, цього буде достатньо.

Поки псевдонаціоналістичні лідерчуки "пупси" і "тягнибакс" бігають на Банкову забезпечуючи спецоперацію "Кошуля Вальцмана" по нейтралізації націоналістів на виборах Президента, ворог глумиться над могилою нашого Провідника ОУН, беззаперечного Героя України та Символа Української Нації Степана Бандери, робить це нахабно, демонстративно, безкарно...

А ми мовчимо довіряючи горелідерам з амбарної книги ПР і записок Пола Манафорта...

ОУН і Нескорена Нація закликають всіх відданих Україні та святій бандерівській справі патріотів зробити все необхідне для перепоховання праху Степана Бандери в Україні!

А ті хто глумився з могили Героя мають бути фізично знищені!

Будьмо бійцями, а не слимаками! Шануймо та наслідуймо Бандеру!

Провід ОУН і Нескорена Нація

Авторські публікації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (290)

Січень 2019