Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

Вони полізли загарбати українську землю та пролити кров українців.Вони загарбали Крим, а тепер чинять звірства на Донбасі. Сподіваючись, що ставленик Путіна Янукович повністтю розвалив українську армію вони очікували легкої прогулянки Східною Україною. Та не так вийшло.

Український народ, громадяни України різних національностей пішли на війну проти агресора. Відсіч кацапи отримали досить серйозну. Проте в цій війні загинули тисячі кращих синів України. Але їх кров кличе нас до помсти та лютої розправи над кацапами. Під час совєцько-німецької війни було популярне гасло "Убєй нємца". Сьогодні клич "Убий кацапа" є загальнонародним устремлінням українців. Путін таки поламає зуби об Україну. Російськомовні українці сьогодні усвідомили себе саме Українцями з великої літери і б'ють кацапів, путінських агресорів без страху та докору.

Українці відбуваються, як народ,як нація. Національна ідея — це боротба з російським агресором. Боротьба жорстока і безпощадна. Крізь призму всіх 23 років формальної Незалежності ми бачимо,що справжній бій за Волю і справжню Незалежність відбувається сьогодні.

Рядовий солдат чи боєць добровольчого батальйону,що поливає свинцем окупанта вартує всіх разом взятих політиканів котрі піаряться на війні перед телекамерами. Народ вірить в перемогу. І різні ідеологічні та медійні диверсанти, доморощені маловіри і хруні не підірвуть цієї святої Віри в нашу Українську Перемогу! Порвемо кацапів, знищимо Путіна і в цьому допоможе нам Бог!