Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Україна відзначила 23 річницю Дня Незалежності. Гордо і велично показавши всьому світові,що віковічне прегнення українського народу до власного і самостійного життя ніхто не перекреслить. В душах людей, серцях мільйонів громадян різних національностей з'явилося усвідомлення себе єдиною Українською Нацією.

В протистоянні, яке розпочалося на Майдані із зловісною бандою Януковича та сьогоднішній війні з Росією на Донбасі, окроплений кров'ю полеглих Героїв народжується справжній патріотизм, чин заради України, готовність жертвувати всім для власного народу.

Не оминули святкові заходи й Івано-Франківськ. Правда тут на Вічевому Майдані,як для багатотисячного Франківська та в порівнянні з революційним Майданом — обмаль людей. Якась фальшива і млосно-лжепатріотична промова діючого мера Анушкевичуса, колишнього мера Боровича, депутата Марцінківа. Вони подібно своїм клюєвсько-яноковським "папєрєднікам" екс-губернаторам Вишиванюку і Чуднову надувши щоки від мікрофону повчали громаду, як треба жити. Той кого у Франківську називають "Анчоусом" натякав, що владу тобто таких,як він габзувати не можна бо то на руку азійському карлику Путіну.

Тобто, якщо виборець міста Франківська критикує мера за спакуджену вулицю Шевченка чи незаконні забудови, які проковтнули Франківськ — він попадає в когорту "московських агентів". Отак от... А може Прикарпатським чиновникам варто було позакривати писки і дати слово на мітингу тим хто в буремні 90-роки ХХ століття підіймав краян на велелюдні віча (куди не зганяли чиновників міськвиконкому чи проплачену "боровокунівську" масовку), які розганяла совєцька міліція, хто протидіяв московському Путчу ГКЧП на Прикарпатті та ризикуючи власним життям відкривав біля отчого порогу Степана Бандери в Старому Угринові два перші пам'ятники Провіднику ОУН, які були підірвані совєцькими спецслужбами. Маємо на увазі передусім наймолодшого члена Проводу Крайової організації Народного Руху України в 1990-93 роках та лідера місцевої Спілки Незалежної Української Молоді (СНУМ), а нині діючого Голову Проводу ОУН Віталія Цаповича. Він ніколи не був при владі, не нажив статків і особняків,як різні там "павлики" і "волковецькі" з "боровічами". Він завжди каже правду, а правда, як відомо, очі коле.

Тому й зауважували люди на Віче 24 серпня 2014 року спілкуючись поміж собою,що на Прикарпатті ,як колишня так і теперішня "перешивана" влада злодійкуватих "анчоусів" люто ненавидить люлей, які були активними учасниками подій 23-річної давності, коли проголошувалася Незалежність і яких за ці роки Незалежності різнокольоровій злодійкуватій владі не вдалося зламати чи усунути з політики.

Але Україна вистояла і бореться ща свою Незалежність.І на фронті проти зовнішнього ворога,і в тилу проти внутрішніх ворогів та злодійкуватих "анчоусів", які сіють зневіру і розпач посеред Франківської громади.Тому і на святкове Віче прийшло обмаль людей.

Та розпач і плазування перед владою то не для нас. Справжній бій за Україну триває.Полеглі і живі Герої дивляться на нас. Їх погляд, як найвищий суд оцінює нас. Не схибити, не зламатися, не зрадити. Бо ми — Нескорена Нація!

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020