Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

Роль Володимира Литвина в українській політиці завжди була підлою, смердючою, користолюбивою і вкрай негативною для держави. Як і його брата — головного прикордонника України. Литвин замішаний в справі Гонгагадзе. Він вірою і правдою служив і Кучмі, і донецькому зеку Януковичу.

За свою холуйську кар'єру заробив небачені статки та не поніс жодної відповідальності ні після Помаранчевого Майдану, ні після останніх Революційних подій.

Упир зі своїм братом і далі служить Росії та пропускає через відкритий перед кацапами не за безплатно кордон російські війська, кадировців та різну погань, котра вбиває українських військовиків. І всі ці Ради і Сотні Майдану, Люстратори та інші «борці за святу ідею» (власного збагачення) мовчать, як води в рот набравши.

Литвина ніхто не чіпає. Він дає інтерв'ю провідним телеканалам і повчає нас, як далі жити. Нам плюють в душу, а ми і далі терпимо. Чи так має бути? Ми забули все те за що стояв Майдан і гинула Небесна Сотня. То може ми і заслужили таку погань у ВР, як Литвин? Який будьте певні пролізе і в новий парламент за одномандатним мажоритарним округом.

І де цей обісраний люстратор Єгорушка Соболєв? Чого не люструє Литвина чи «кошельок» литвинців-перешеванців Єрємєєва? Язиком таляпати і влаштовувати картинку для телекамер дужі, а щось реально змінити ніц не дужі.

Отакий приклад постреволюційного торжества хрунів і користолюбців.І він не поодинокий. Будемо далі терпіти?