Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Днями Прикарпатські інтернет-ресурси розродилися інформацією про те, що двічі екс-губернатор Львівщини і екс-начальник януковської мусарні Івано-Франківської області Олег Сало звернувся до Львівської ОДА, яку, як ми вже зазначали очолював в останні і найлютіші часи януковського терору в Україні за матеріальною допомогою. Річну зарплатню хоче чи щось таке.

Цій публікації можна би було не надавати уваги. Якби Сало не був для Галича і України вцілому символом вірного служіння катові Януковичу, організатором політичних репресій проти націоналістів в час очолення ним УМВМ в Івано-Франківській області, а в 2006 році не балатувався до ВР за списком Прогресивної соціалістичної партії відвертої україноненависниці, конотопської відьми Наталії Вітренко. Про яку недавно в неті писалося, що вона повісилася в одному з київських готелів, а згодом виявилося, що ця сука жива.

Сало вів свою діяльність на зміцнення режиму донецького зека з ідейних міркувань. Жодних статків за часів Януковича не нажив. Бідує-бідака. Просить на кусок хліба. Зауважте за свою темну діяльність він не сидить в тюрмі. А чого йому сидіти. Он і Добкіна Прокуратура виправдала. Подейкують, що дружина Сала і дружина Льовочкіна то якась рідня.

Так, що рука руку миє. А кодло януковича після Майдану, де загунила Небесна Сотня, почувається добре і прагне реваншу. Про Олега Сала ми ще почуємо у викривальних сюжетах журналістських розслідувань каналу 1+1. Думаємо вспливе на гора і пікантна співпраця начальника УМВС в Івано-Франківській області Сала і чинуш Івано-Франківського міськвиконкому, які сьогодні створюють собі реноме організатора Прикарпатського Євромайдану та «стоп'ятивідсоткових» патріотів.

Політика звичайно ж річ брудна. А жаждущого слід накормити. Можна і свинцем. Що в умовах російської агресії проти України було би символічним посланням «папє Хаму» донєцкому і «х...лу» кремльовському. Кожній драбузі по заслузі.

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020