Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

Російська армія відкрито вторглася на територію України. В котлі під Іловайськом загинули і полонені сотні українських вояків з добровольчих батальйонів. 

Міністерство оборони, яке очолює професійний охоронець (керівник Державної служби охорони — ДСО часів Президента Ющенка) Гелетей виявилося неготовим до війни з регулярною армією. В той же час виплила інформація що на військових складах знаходиться купа важкої зброї, але вона чомусь добровольчим батальйонам не була надана. Тим часом є дані, що російська армія оточує Маріуполь біля якого стоїть за 30 км.

Путін не зупиняється перед західними санкціями. А зброї Україні захід давати не хоче. Ситуація доболі нагадує добу Української Народної Республіки, Центральної Ради та Гетьмана Скоропадського і Директорії. Російська агресія, невтручання Європи і внутрішня гризня за владу.

Феномен Путіна і путінізму полягяє в тому, що російська влада нічим не обмежується і ні з ким не рахується, вона є відверто шовіністично-нацистською і їй не жалко нікого, в тім числі і своїх солдат. Головне це агресія і окупація чужих територій. Путінізм, як чума охопив всю Росію, кацапи поголовно одурманені телепропагандою, кисєльовщиною та тотально контрольовані ФСБ.

Тому є очевидним, що і Європа, і США допоможуть Україні лише тоді коли вона сама покаже зуби кремлівському карлику та дасть збройну відсіч кацапам на належному рівні. Українці як ніколи мають бути об'єднані в протидії кацапам. Війна проти Росії має стати всеохоплюючою національною ідеєю.

Тому головний удар по Путіну і путінізму — це відродження нашої армії, налагодження її боєздатності, допомога і підтримка військовим. Колаборанти, угодовці з Росією, внутрішні можновладці корупціонери повинні трактуватися, як вороги-зрадники та знищуватися.

Наша сила в нашій вірі у перемогу і вірі в Бога та Україну! З цим переможемо!