Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 29 травня 2020

Дорогий Український Народе! Друзі та побратими націоналісти! 1 січня 2019 року символу Української Нації, беззаперечному Герою України та незмінному Провіднику ОУН Степану Бандері виповниться 110 років!

Він безсмертний і нескорений у Вічності й нині наводить жах на ворогів України, веде до бою патріотів - націоналістів, кличе нас до вірних і чесних промислів : чистоти національної ідеї та націоналістичного руху, справжнього єднання чесних з чесними за ради Вітчизни, а не особистих амбіцій і корита!

Саме наше середовище ОУН і Нескореної Нації, а в 1990 році це СНУМ (Спілка націоналістичної української молоді) та політичне об'єднання "Державна Самостійність України" (ДСУ) очолювана Іваном Кандибою, Зіновієм Красівським та Петром Дужим повернули в Україну чесне і ненависне комуністам, кацапам й демоліберелам ім' я Бандери, його символічну постать відкривши на Покрову біля отчого порогу Героя України Степана Бандери в Старому Угринові перший пам'ятник Герою, який був підірваний ворогами, відновлений і вдруге підірваний.

Де тоді були всі ті хто нині пнеться в націоналістичні вожді, єдині кандидати від націоналістів, монополісти на любов до України?!

Хоча День народження Бандери нині в Україні святкується на офіційному рівні це почасти нагадує фарисейство: влада і СБУ досі не знайшли тих хто підривав пам'ятники Бандері в Старому Угринові в 1990 - 1991 роках, навіть тих хто 15 лютого 2018 року підпалив Музей Бандери в Старому Угринові, влада заважає підрядникам зробити гідну дорогу в Старому Угринові, могилу Бандери в Мюнхені періодично паплюжать, а влада і "пупсоваті долярові псевдопатріоти" не спромоглися оплатити охорону могили, питання перезахоронення Степана Бандери в Україні зависло...

Але Бандера це той прапор і дороговказ, що кличе і веде нас до боротьби проти внутрішнього окупанта не знищивши якого ми ніколи не знищимо зовнішнього окупанта. Бо як ми йтимемо в бій на Путіна і кацапів то внутрішній окупант битиме нас в спину. Бандера власноручно би перестріляв нинішню злодійську та корумповану владу й поикормлегих нею псевдонаціоналістів!

Шануймо Бандеру та продовжуймо його святу справу! Як будемо такими, як Бандера то й Україна буде справді українською!

Слава Степану Бандері! Слава Нації! Смерть ворогам!

Голова ОУН Віталій Цапович

Почесний Голова ОУН Ілля Сливінський

Редактор Нескореної Нації Максим Рубан

Ініціатори відкриття першого пам'ятника Бандері реально ризикували життям - Цапович (унікальні фото)

Перепоховати Героя України Степана Бандеру в Старому Угринові