Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Все те, що декларував Євромайдан і за що загинула Небесна Сотня сьогодні в Україні нещадно топчеться та нагло зраджується. Верховна Рада зберегла законодавство про вибори народних депутатів придумане регіоналами в 2012 році.

Ось такий поц і «підрахуй» Ківалов вже зареєструвався кандидатом в депутати ВР по одному з Одеських мажоритарних округів. Ніхто його не люструє. Звернення Одеського Губернатора Ігора Палиці до Генпрокуратури стосовно Ківалова прокуратурою проігноровані.

Сьогодні в медіаколах популярний термін «Революція Гідності» — це повна туфта. Бо при владі залишаються і до неї знову пруться відверті негідники: литвини, єрємєєви, ківалови і тому подібні. Чи змінять ці вибори ситуацію в Україні на краще? Чи законсервують політичне болото?

Комуністів так і не заборонили і вони знову йдуть на вибори, як і тандем Партії Регіонів+Партії Розвитку (Ахметов+Льовочкін) — криваві недобитки режиму донецького зека. 

Що можемо цьому протиставити ми, справжні українські патріоти — виразником, яких є легендарна і незборима ОУН? Передусім ставку на мажоритарних округах робити на гідних і достойних людей, слова, яких не розходяться з ділом, які конкретними справами в цьому житті довели ,що відстоюють Україну.

Провід ОУН скликає наступного тижня Великий Збір (З'їзд) ОУН у Львові де буде визначено основні виборчі орієнтири ОУН. Наша головна мета консолідувати чесні політичні сили навколо національної ідеї та допомога тим кандидатам мажоритарникам, які здатні відстоювати українські інтереси, робити добро виборцям. Але ідея Третього Майдану теж актуальна!

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020