Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 29 травня 2020

Дорога українська громадо! Друзі та побратими - націоналісти! Організація Українських Націоналістів та Нескорена Нація сердечно вітають Вас із сторіччям Дня Соборності України, Злуки УНР і ЗУНР.

Вороги та загарбники завжди намагалися пошматувати українські землі, загарбати різні частини України, нищити повсюдно наш Народ і нашу Націю. Але українці в різні історичні часи боронили та відстоювали Соборність та Самостійність України кладучи на Вівтар Вітчизни життя кращих синів і дочок України! І нині московіти окупували Крим та Донбас.

Триває війна з окупантами на Східному фронті. Сторіччя Соборності кличе нас до відсічі окупантам та єдності всіх чесних, справжніх й нескорених українських патріотів. ОУН проти миру з кацапами люблю ціною.

Ми за українську перемогу та звільнення Криму і Донбасу, а також всіх етнічних територій, що забрала московія. Бойовий нескорений Дух, завзяття і самопосвята Україні наш дороговказ в День Соборності!

ОУН закликає всіх українських націоналістів з різних партій та організацій до Соборності дій та промислів, єднання не навколо лукавих і продажних вождів та квазілідерчуків, а навколо Ідеї Нації, боротьби із зовнішніми та внутрішніми окупантами. Будемо єдині ідейно зможемо відстояти Соборність і Самостійність України!

Із 100 річчям Соборності Вас! Слава Україні! Героям Слава!

Голова Головного Проводу ОУН Віталій Цапович

Почесний Голова ОУН, 91 річний ветеран ОУН і УПА Ілля Сливінський

Редактор Нескореної Нації Максим Рубан