Портал Українського Націоналіста

Субота, 16 січня 2021

Дорогий Український Народе! Дорогі друзі та побратими-націоналісти! Внаслідок великої праці Першого конгресу українських націоналістів в екзилі у Відні 3 лютого 1929 року постала героїчна та нескорена Організація Українських націоналістів (ОУН) справжній Орден Української Надії, що своєю жертовною боротьбою проти окупантів і зрадників вписав золоті сторінки Української Історії.

Завдяки консолідуючій та обєднуючій місї полковника Євгена Коновальця націоналісти створили єдиний моноліт. Степан Бандера, як беззаперечний Герой України та Провідник ОУН став символом революційної боротьби, безкомпромісності, безкорисливості, тотального опору зовнішнім та внутрішнім окупантам.

Саме ОУН створила УПА та УГВР. Нині єдність справжніх націоналістів знову на часі. Не лідерчуків-лжепатріотів із амбарної книги ПР і записок Пола Манафорта, зторгованих з вальцманатом путінських фсбшних тайняків засланих колишнім КГБ в націоналістичний рух.

Нам потрібна єдина і потужна, визнана та політично визначальна Організація Українських Націоналістів та об'єднані сили патріотів з різних партій і організацій за зразком УГВР. Єднання чесних з чесними, але не з політичним болотом, злодіями, комерційними патріотами, борцями за земельні ділянки у Львові й Франківську, брехунами та фарисеями.

Героїчний Чин 90 річчя ОУН кличе нас до нових звитяг та радикалізації методів боротьби. До поєднання через очищення. Будьмо такими, як наші славні попередники! Гуртуймося та гартуймося в лавах ОУН!

Буде ОУН - буде Україна! Пам'ятаймо Сашка Білого та Лісника! Честь і Слава всім хто воював і нині воює за Україну!

Слава Україні! Героям Слава!

Голова Головного Проводу ОУН Віталій Цапович

Почесний Голова ОУН, 91 річний ветеран ОУН і УПА Ілля Сливінський

Редактор часопису та інтернет-порталу Нескорена Нація Максим Рубан

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020