Портал Українського Націоналіста

Неділя, 27 вересня 2020

Днями делегація колишніх регіоналів і комуністів з проросійської групи «За мир і стабільність» у ВР побувала у Держдумі РФ. Цих прислужників Путіна холуї депутати російської думи в дусі аля-Жириновський зустрічали стоячи із оплесками.

Українські запроданці Олійник, Повалій та інші почували себе у російській думі значно затишніше ніж в українській ВР. Чи з'являться зрадники знову в Україні чи навічно залишаться у Росії? Звичайно з'являться в Україні. Бо Кремлю вони потрібні саме тут. Як диверсанти і п'ята колона російських агресорів.

Що маємо зробити з цими запроданцями? Кинути в смітник, як Журавського? Це замало. Негайно позбавити депутатства всю цю пропутінську групу, арештувати і засудити. Відправити на примусові роботи з відбудови Донбасу. Під наглядом хлопців з «Правого Сектору». Лупити нагаями по задниці і по крижах всіх цих запроданців. І їсти давати смердячу баланду. А не ананаси і рябчики у буфеті ВР. Толеранція до зрадників породжує нові зради...

Депутатська група «За мир і стабільність» у ВР насправді проти миру і стабільності, а за окупацію і поневолення України. Знищити цих зрадників і холуїв — святий обов'язок українських патріотів!

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020