Портал Українського Націоналіста

Четвер, 20 лютого 2020

Сьогодні, 17 лютого, в актовій залі ПТУ № 16 народний депутат Олег Медуниця зустрівся з сумчанами. Як ми повідомляли, заманював людей обранець, анонсуючи, що в залі буде працювати буфет.

Учора депутат навіть спростував цю інформацію, однак, як виявилося, — банально збрехав, адже на зустріч прибув і «піченьки» виборцям роздавав, розповідаючи попутно про досягення і покращення.

Про подробиці зустрічі, власні спостереження, а головне — нові політичні уподобання пана Медуниці у Фейсбуці детально розповів присутній на агітації Михайло Курочкін.

«ФЕЙК або НЕ ФЕЙК ось в чому питання

Вчора в соцмережах розмістили оголошення про те, що Медуниця буде спілкуватися з сумчанами. Перше, що кинулося в очі, це час 9:15 ранку і ще КОЗИРЬ «буде працювати буфет». Чому так рано, коли у вихідний день багато людей в цей час тільки но прокидаються? Ну та це другорядне. А ось роздача печенек, ця новина викликала неоднозначну думку. Навіть деякі прихильники нардепа, написали, що якщо це правда, то це зашквар. Але, чесно кажучи, судячи з того, що на сторінці депутата ніяких анонсів заходу не було і те, що він написав пізніше про те «що поняття не має, хто розмістив ці оголошення», наштовхували на думку про те, що це фейк. Але вирішив таки поїхати і подивитися.

О 8:45 люди стали збиратися біля будівлі ПТУ. Підійшов до однієї групи, потім другої і питаю «Ви на зустріч з нардепом?», Відповідали «Ні». Дивно. Зайшов у фойє та запитав у охорони, кажуть «Так, зустріч буде і саме з Медуницею». Хм.. Нардеп же писав, що не знає… Тут же чую розмови між людьми «ТИ скільки загітувала?». Потім запрацював безкоштовний буфет.. Самообслуговування! Пий і їж скільки влізе)) Підкуп? Тільки став знімати, підійшов чоловік і сказав, це не Медуниці ідея, це у нас тут пункт обігріву. Загалом, ті, хто проживає в Курському мікрорайоні, знайте, що в ПТУ 16 є пункт обігріву. По вихідним!))) Чай, печеньки, вибір є, лимонад)))

Пішли в зал. Відразу ж з’явилися люди, на одязі яких написано «Команда Порошенка». Опа ча, опа на))) З недавнього часу ходять чутки, що БПП і Олег В’ячеславович в одній зв’язці, не вірю, не вірив, не хочу вірити… Але у випадковості вірю ще менше. Але інформація не перевірена, так що за чисту монету не брати.

МИ ЙДЕМО СВОЇМ ШЛЯХОМ

Нардеп запізнився на 15 хвилин. Відразу ж почав з досягнень влади: дороги, армія, реформи освіти. Анонсував збільшення пенсії на 15%, тому що змогли в минулому році ВВП підняти. Але золотих гір не обіцяв, розкритикував всіх кандидатів в президенти, які обіцяють, щось знизити, або збільшити. Розповів, як важко наповнювати бюджет і що попередники залишили країну з великими боргами. Про те, що підприємства закриваються, скорочення, немає роботи, і те що борг країни став в кілька разів більше Олег В’ячеславович скромно промовчав. Загалом, у своєму короткому зверненні він дав зрозуміти, що все буде, але не скоро, але напрямок правильний.

Прийшла пора ставити питання. Ви знаєте, був упевнений, що в залі зібралися прихильники і зараз почнуть правильні питання задавати. А ні, все як треба йшло. Прийшла і моя черга. Поцікавився про те, як же так виходить, що коли всі повинні терпіти і сподіватися, чиновникам, міністрам і тп зарплата висока, а народу дЮЛЯ)))) Адже якщо є дефіцит бюджету, то терпіти повинні всі і десь треба урізати витрати. Нагадав про пенсії, відсутності роботи і т. п. Поставив пряме питання, чи вважає він, що нас знову обдурили? Ті, хто дивився відео, напевно почули його відповідь. «Міша, ти працюєшь в Вашому Шансі, а у цього видання проросійська позиція». МАЯЧНЯ!!! Говорити правду проросійська позиція? Коротше, нардеп не відповівши на питання, відразу став слухати наступне питання із залу. Всі відповіді були розмитими. Чітко він відповів тільки на 1 питання, а саме, скільки виділено з бюджету на діяльність Народного фронту? 100 000 000 гривень !!!!!! Цуко !!! А всього 400 000 000 на всіх … Карл !!! Ми їх утримуємо, хоча вихлопу для країни НУЛЬ!

Сумчанка 40+ задала питання про те, що робити тим, хто не може знайти роботу, так як беруть молодих, а ті, кому за 40 не потрібні. Відповідь шикарна «Треба постаратися знайти роботу.. Їхати в інше місто … або зовсім виїхати». Це говорить людина, яка по суті тільки 6 років пропрацював викладачем, а потім чиновник і як результат нардеп. Ось треба б зробити так, щоб Медуниця почав шукати роботу. Просту, на мінімалці (як і рекомендував іншим на зібранні). Я, власне, більше інших його поважаю за простоту, але він опозиціонер, йому треба бути не при владі, а на громадських засадах контролювати її. Тоді результат буде більше.

ДО ЧОГО ВСЕ БУЛО?

Власне кілька питань і Медуниця сказав «Все, кінець». Це був не звіт про діяльність, не агітація за себе або когось..Що це взагалі було? І головне за чий рахунок? Установа то не приватна)) Люди пішли незадоволені почутим. До зупинки йшов з великою групою людей із залу і вони бурхливо обговорювали почуте. Шкода, що нардеп не чув.. Я писати не буду, бо не повірить ніхто, але слова малоприємні та нецензурні))) І врешті-решт чую питання (люди між собою), так за кого голосувати? За ЗЕ !! І всі дружно, так-так, пофіг що актор і т. п. Так що Зеленський повинен заплатити організаторам зустрічі з нардепом))))) Що стосується печенЄк, то на виході з залу бабульки повернулися до буфету і відразу в сумки никати…)) Ну що можу сказати, хоч провітрився, людей побачив))

ВИДЕО СОВЕТУЮ ГЛЯНУТЬ!!!!!», — написав очевидець зустрічі з нардепом.

Нагадаємо, Олег Медуниця на парламентських виборах 2012 року був обраний народним депутатом України від партії ВО «Батьківщина», був членом фракцій «Фронт змін» та «За Україну!», на парламентських виборах 2014 року обраний нардепом від партії «Народний фронт», і от тепер, судячи із зустрічі, став членом «команди Порошенка». Як бачимо, особливою принциповістю щодо вибору політичної сили пан Медуниця не страждає, і як тільки її рейтинг падає, шукає собі нове «тепле» містечко…

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020