Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

Кожну парламентську чи президентську кампанію в Україні супроводжує балатування потішних (технічних) кандидатів у Президенти чи депутати. Кожен з них має свою функцію. Від представництва членів у виборчих комісіях для реальних кандидатів до поширення чорного піару та звичайного баламутства виборців.

«Главноє сбіть с толку населеніє, а потом ізбрать дєпутатом можно даже обєзьяну» — казав колись російський політтехнолог Глєб Павловський. Політологи і політтехнологи — це окрема каста виборчого процесу.

Щоправда в Україні та на Івано-Франківщині,зокрема серед цієї касти обмаль розумних людей. Пройдисвіти і відверті аферисти безбожно «доять» кандидатів та допомагають програти їм вибори. Сьогодні в Україні мода на «комбатів АТО». Честь і хвала справжнім бійцям проти російських окупантів. Але ж чимало і ряжених пройдисвітів.

Врешті на війну йшли, аби воювати проти ворога, а не для того аби набирати виборчі чи політичні бонуси. Утримаємося від назви конкретних прізвищ. Пильний читач сам добере, що до чого. Скажемо лише одне: хай всеруться всі ці потішні кандидати, політконсультанти, майстри дутих брендів і рейтингів. Найкраща технологія, передусім на виборчому мажоритарному окрузі чи державі в цілому це практика конкретних справ. Дивіться на кандидата, що він зробив доброго для людей і держави. Кому допоміг у скрутну хвилину, чи реально допомагав постаждалим від мєнтрвського терору Майданівцям, а тепер українській армії. Чи не боїться протистояти владі і мафії на місцях. Чи ця практика добрих справ є постійною і тривалою.

Ну що дорогі Івано-Франківчани, виборці округу 83: хто відповідає цим критеріям? Чи може дотримаємося концепції: хай буде гірший, коби інший?

Серед різноманіття здобувачів народної довіри найдостойніший є той хто робить добро для людей, а не той хто клянеться у своєму патріотизмі та вчить, як боронити Україну. Патріотами ми є і без повчаннь демагогів. Колись славна Коломия «клюнула» на Донія. А тепер «патріот і борець за рідну мову» осів в депутатській групі перманентних зрадників Литвина і Єрємєєва, ось так дорогі краяни. Слова — роз'єднують. Діла — об'єднують. Ще у Святому Письмі написано — що пізнаєте їх не по словах, а по ділах і по плодах цих діл. Сьогодні ми не маємо права на помилку, ліміт помилок вичерпано.

Ну, а на завершення, ще таке. Кацапи мають несамовитого Владіміра Вольфовича Жириновського і це їх після ліліПутіна найбільша ганьба. В українському політикумі є персонажі, які претендують на доморощеного Жиріка, піаряться на АТО, дурять людей, брешуть, обзивають інших. Таке породження Львочкіна (останнього з банди Янукана) не так давно настиг кулак з бандерівського краю. Але нас ще в дитсадку і школі вчили, що зло і брехня, фальш мають бути покарані.

Отож, давайте разом покараємо політичних пройдисвітів, потішних кандидатів, авантюристів. Просто спокійно поміркуємо хто насправді потрібен Івано-Франківську в парламенті. Відкинемо політичну метушню і зробимо правильний і рішучий вибір. Бо честь, правда, воля і здоровий глузд має стати дороговказом такого вибору.