Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

Банда лізе то влади і не криється. Темні сили з антиукраїнського кута, зварені на заквасці Партії Регіонів об'єдналися в «Опозиційний блок». До кого в опозиції діячі, що розікрали Україну і самі будучи ще вчора при владі нищили опозицію та стріляли Майдан?

Очевидно вони в опозиції до власного народу, рідної землі та Господа Бога. Такі погані, як Мірошниченко, Шуфрич, Бойко, Королєвська, Ларін — це маріонетки в раках путінських олігархів Ахметова і Льовочкіна та мініфюрера Медведчука. Вони повинні бути нейтралізовані. Висуванці від цього блоку повинні бути піддані найжорстокішій обструкції, а при потребі проти них може бути нейтралізована груба фізична сила.

Кров Героїв Небесної Сотні та загиблих вояків у війні з кацапами на Східній Україні кличе до помсти та відплати. Досить гуманізму по відношенні до бандитів та їх прислужників.

Дорогі співвітчизники! Давіть цих гнидів на округах, нищіть їх агітацію. Хай москвобади відчують лють і гнів народу! Досить терпіти знущання, час показати зуби і кулаки. «Опозиційний блок» — кубло московських холуїв має бути знищений. Така воля українського народу!