Портал Українського Націоналіста

П'ятниця, 05 червня 2020

І зійшлися в Другому Турі на Арені Цирку два клоуни - Старий і Молодий. І розділилися люди та розсілися за їхніми спинами і слухали їх, аплодуючи їм.

І мовив Старий Клоун про досягнення свої, і хвалився ними довго, та не бачив їх люд простий бо сліпі були, ниці і малограмотні щоб узріти високі дари Старого Клоуна. І розділив публіку Старий Клоун своїми промовами адже не кожний зрозуміти їх міг - настільки ті промови зарозумілими були, для люду простого.

І взяв слово своє Молодий Клоун, і говорив те, що бачили всі і знали давно і чого хтіли насправді, та побажати собі боялися бо ниці та німі були. І ще більше люду простого пересіло за спину Молодого Клоуна і плескали в долоні йому наче діти малі. І узрівши таке Клоун Старий закричав наче ранений Звір і лякав людей військом ординським і Кремлівським Царем що прийде на погибель людську і в рабство своє поневолить їх на віки-віків, і мову людську забере у них і дасть свою - псячу.

І плакали люде від слів Старого Клоуна і лякалися майбутнього свого і поверталися за спину його. І кричав Старий Клоун що своїм рубатиме руки злодійські хто у війська візьме. І знову бачили люде неправду його і що бреше він як той пес смердючий, бо стояли люди злодійські з двома руками і всі хто крав у війська дійсно своїми і близькими його були. І ще більше людей перейшло за спину Молодого Клоуна і стали за ним як стіна і військові були серед них. І тупав ногами на це дійство їх Старий Клоун і закричав здійнявши руки свої до Кремля і питав у Царя Кремлівського хто тут агент його і з ким тому краще перемовини вести майбутні і просив сказати відкрито про це. і підтримав Кремлівський Цар Старого Клоуна і визнав правоту його і сказав, що нікого так не ненавидить він як Старого Клоуна і не може домовлятися з ним ні тогрувати з ним ні їсти ні пити ні вечеряти, тому прислав для сего тінь і дещицю свою в тілі Мертветчука. І зрозуміла частина люду що мають за ідіотів їх і прозріли вони.

Автор: Сергій Якимчук