Портал Українського Націоналіста

Субота, 26 вересня 2020

Скільки ми мали Президентів? Як вболівали і агітували за них. Кравчук, «перший Президент незалежної України», здав флот і ядерну зброю. Але кричали долбойоби не критикуйте Кравчука, бо стане Кучма.

Кучма «став». Розвів криміналітет і олігархію, продовжив розкрадання армії (згадайте такого міністра оборони Шмарова і шмаровщину), а також русифікацію України. Тоді в 1999 році долбойоби почали кричати «Голосуйте за Кучму бо буде Симоненко!». Вибрали вдруге Кучму. Потім ці ж долбойоби вийшли на акцію «Україна без Кучми».

А згодом маючи за опонента вдареного яйцем донецького Хама обрали в третьому турі пана Ющенка.Месія! Помаранчева революція! Багаті поділяться з бідними! Не зрадь майдан! І ще багато іншого кричали долбойоби. А тим часом «Рапавий» побив горшки з «Юльцискою» і в 2010 році прийшов до влади донецький Хам. Хам спочатку обіцяв Євроінтеграцію. І долбойоби улесливо називали Хама українським Черчілем.

І ось сьогодні крізь призму років формальної Незалежності і підарасів-Президентів, що послідовно розкрадали Україну ми доходимо висновків, що вірити політиканам-долбойобам і пройдисвітам ніяк не можна.

Вірити можна лише чесним людям,що безкорисливо служать національній ідеї. Хто не рвався до влади. Не обдурював людей. Не збагачувався за рахунок народу — це спадкоємці Коновальця і Бандери, Шухевича і Ленкавського: орден української надії — Організація Українських Націоналістів. Чи повіримо в її слово на прийдешніх виборах ВР чи різноманітним долбойобам?

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020