Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 25 лютого 2020

29 квітня 2019 року Народний депутат України Михайло Довбенко зустрівся із Почесним Головою ОУН, ветераном ОУН і УПА Іллею Сливінським.

Пан Михайло завітав до оселі Іллі Юрковича в селі Микитинці ІФ міськради та передав Старійшині ОУН велику кількість дороговартісних ліків та матеріальну допомогу. Слід зауважити, що Ілля Сливінський пережив розстріл НКВДистами, чудом залишився живий, під час втечі від слідчих НКВД був важко поранений в ногу, тому потребує доровартісних ліків, які має постійно приймати аби бути "на ходу".

Народний депутат України Михайло Довбенко зустрівся із Почесним Головою ОУН Іллею Сливінським

Народний депутат України Михайло Довбенко зустрівся із Почесним Головою ОУН Іллею Сливінським

Михайло Довбенко також підготував звернення до депутатів Тисменицької міськради з вимогою вирішити питання виділення Іллі Сливінському земельної ділянки в Тисмениці. Це питання затягнулося вже на три роки, свого часу родина Сливінських була однією найзаможніших в Тисмениці, була пограбована (розкуркулена) окупаційною совєтською владою.

Михайло Довбенко гарантував звернення до міського голови Тисмениці та голів фракцій Тисменицької міськради в справі Іллі Сливінського.

Також Михайло Довбенко гарантував, що підпише звернення низки Народних депутатів до новообраного Президента України Володимира Зеленського про надання Іллі Сливінському звання Героя України.

ОУН спільно з Михайлом Довбенко та Прикарпатськими ЗМІ готує фільм про родину Сливінських її вклад у здобуття Самостійності України.

В зустрічі також взяли участь помічник Народного депутата України Михайла Довбенка Наталія Романенко та Голова Головного Проводу ОУН Віталій Цапович.

Ілля Сливінський подякував гостям за Великодні вітання й допомогу та висловив готовність надалі боротися за справді українську Україну, відстоювати ідеї Бандери і Шухевича, консолідувати та об'єднувати лави ОУН.

Прес-служба ОУН