Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

Кіріл Гундяєв, ширше знаний, як глава РПЦ патріарх Кіріл є головним пропагандистом та «прєводітєлєм» путінського «рускава міра». Також Гундяєв поряд з Путіним — головний ворог свободи і незалежності України та інших поневолюваних кацапами народів.

РПЦ є одним із стовпів путінського режиму в Росії та духовним окупантом України. Не секрет, що більшість її духовенства — агенти ФСБ. Кіріл Гундяєв потопає в роскоші. Його щедро одаровує путінська банда. Та й в Україні московські попи, які є п'ятою колоною Москви не бідують. Чого варті викривальні передачі про розкіш душпастирів РПЦ на телеканалі 1+1.

Тому сьогодні,як ніколи актуальне питання про ліквідацію московського патріархату в Україні та перехід вірних цієї церкви, чи вірніше сказати, путінської секти до Київського патріархату. Для цього потрібна воля української держави та широка просвітницька робота українських церков на Сході та Півдні України. Ми мали шанс утвердити українську церкву з проголошенням незалежності 24 серпня 1991 року. Але через недолугість Президентів України та нашу надмірну толеранцію і мягкотілість-слимакуватість цього не зробили.

Сьогодні на хвилі національного піднесення, скропленій кров'ю Героїв Майдану та вояків, що воюють проти російських окупантів на Донбасі мусимо остаточно розв'язати питання духовної окупації України та повиганяти московських попів.

Що буде засадничим принципом духовності і релігії в Україні: московсько-гундяєвськая «православіє, отєчєство (расєя), цар (ліліпутін)» чи наше рідне «Бог і Україна» ми маємо вирішити вже зараз. Позбутися скверни московської псевдовіри та утвердити наші національні святині та українську церкву — одне із головних завдань українства під сучасну пору.