Портал Українського Націоналіста

Неділя, 27 вересня 2020

Організація Українських Націоналістів відзначатиме День Героїв та День народження Почесного Голови ОУН Іллі Сливінського — живого Героя ОУН і УПА, людини котра символізує своєю долею національно - визвольну боротьбу українського народу за Волю і Незалежність.

Коли ми говоримо про визнання ОУН і УПА на державному рівні то передусім маємо пам'ятати поодиноких нині живих учасників бойових дій УПА, підпільників ОУН. Одним з них є Ілля Сливінський.

Пройшовши життєвий шлях сповнений випробуваннями, ризиком власним життям, переживши розстріл НКВДистами Ілля Юркович і нині в перших рядах активу ОУН.

Вітаючи Іллю Сливінського з Днем народження ми згадуємо й Провідників ОУН Євгена Коновальця, Степана Бандеру, Головнокомандувача УПА Романа Шухевича, наших славних діячів ОУН 90-х років Зіновія Красівського та Івана Кандибу, всіх хто воював і боровся за Україну.

Дорогі друзі та побратими! Шануймо наших Героїв! Шануймо нині живих сивочолих ветеранів боротьби ОУН і УПА, бійців АТО, перших Рухівців початку 90-х років, всіх патріотів - націоналістів!

Звіряймо Історію із сьогоденням! Вірмо в Бога і Україну!

Слава Україні!

Слава Іллі Сливінському Нескореному Герою Нескореної Української Нації!

Головний Провід ОУН

http://neskorena-nacia.com.ua/novyny/1123-illi-slyvinskomu-90-rokiv.html

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020