Портал Українського Націоналіста

Неділя, 27 вересня 2020

20 травня виповнилося 92 роки найсташому на території ІФ міськради ветерану ОУН і УПА, Почесному Голові ОУН Іллі Сливінському, який мешкає в селі Микитинці ІФ міськради.

Привітати живу легенду українського націоналістичного руху в родинну оселю Сливінських прибули Голова Головного Проводу ОУН Віталій Цапович, заступник голови Ради Старійшин ОУН Іван Палагіцький, перший голова ІФ міської організації політичного об'єднання "Державна Самостійність України (ДСУ)" часів Івана Кандиби, член ОУН Іван Петришин та благодійник і меценат ОУН Роман Калин, а також журналісти Івано-Франківського телеканалу РАІ.

Віталій Цапович вручив Іллі Сливінському вітальну грамоту ОУН, а Іван Палагіцький та Роман Калин квіти і символічний тризуб із гуцульськими бартками від Космацької сотні ОУН.

Привітання Іллі Сливінському з 92 річчям також передали народні депутати України Олександр і Віктор Шевченки, які спільно з іншими депутатами ВР підготували звернення Президенту України Володимиру Зеленському про присвоєння Іллі Сливінському звання Героя України.

Ілля Сливінський розповів журналістам про свій та своєї родини життєвий шлях в боротьбі за Волю і Державну Самостійність України.

Нагадаємо Ілля Юркович є дванадцята дитина в родині, а п'ятеро його братів загинули в УПА і дивізії Галичина.

Батько Юрій Сливінський був Українським Січовим Стільцем, офіцером Української Галицької Армії. Командував охороною Прем'єр - міністра ЗУНР Костя Левицького.

До слова рід Сливінських свого часу був одним із найбагатших в Тисмениці. Все забрали совіти. А діюча нині Тисменицька міська рада вже третій рік не виділяє земельну ділянку Іллі Сливінському. Також Тисменицька міська рада до 100 річчя ЗУНР не спромоглася збудувати пам'ятник своєму славному земляку прем'єр - міністру ЗУНР Костю Левицькому.

Сам Ілля Сливінський висловив готовність надалі бути Почесним Головою ОУН, допомагати організації та багатьом своїм сивочолим побратимам, які дожили до наших днів.

Ілля Сливінський - це жива історія України, борець з когорти Нескорених Героїв Бандери й Шухевича. Рівняймося на нього. Любімо Україну безкорисливою любов'ю. Бо Україна для нас понад усе!

Шануймо наших Героїв!

Слава Україні!

Героям Слава!

Головний Провід ОУН

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020