Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 30 листопада 2020

У зв'язку із обранням нового Президента України має бути призначений новий голова ІФ ОДА та її керівний склад. ОУН вважає потрібними нові якісні кадрові зміни, залучення до керівництва областтю достойних і фахових людей, патріотів, чесних некорумпованих осіб.

Івано-Франківська обласна ОУН в лавах якої чимало ветеранів ОУН і УПА, перших Рухівців краю 1989-90 років, людей, які все своє життя боролися за Волю України, мають чималі заслуги перед Україною має повне моральне право висувати своїх представників до керівництва ОДА, підтримувати достойних людей з інших політичних середовищ чи заперечувати ті, або інші кандидатури.

Ми закликаємо всі політичні сили причетні до формування нової ОДА до порозуміння та взаємного діалогу й консолідації зусиль.

Прикарпаття, як бандерівський край завжди був і буде твердиню українського національного державотворення, а ОУН, як орден української надії відстоюватиме національні інтереси, соціальну справедливість, боротиметься проти мафіянтів й корупціонерів.

В рік 90 річчя ОУН та 110 річчя Героя України та Провідника ОУН Степана Бандери маємо бути тверді та непоступливі в обороні українських інтересів, добра й справедливості.

ОУН уповноважує найстаршого та найавторитетнішого члена Організації 92 річного ветерана ОУН і УПА, Почесного Голову ОУН Іллю Сливінського разом з членами Обласного Проводу ОУН провести консультації й перемовини із зацікавленими політичними силами та особами із вищезазначених питань.

Слава Україні! Героям Слава!

Івано-Франківська обласна ОУН

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020