Портал Українського Націоналіста

Неділя, 27 вересня 2020

Через неоднозначну ситуацію було призначено службову перевірку. Небачений скандал сколихнув всю Україну: Генштаб хотів віддати Донбас Росії.

У мережу злили документ від одного з генерал-майорів ЗСУ, який наказав провести опитування серед українських військових на тему «перемир’я» з бойовиками. Про це написав журналіст Юрій Бутусов у Facebook.

«Начальник Генерального штабу Руслан Хомчак скасував розпорядження екс-начальника Генштабу Віктора Муженка і ОК «Північ» про проведення опитування військовослужбовців на фронті щодо можливих переговорів з «Д/ЛНР», — повідомив він. За словами Бутусова, оперативне командування оцінило «документ».

«В документі допущено перекручення інформації, яка повинна бути спрямована на всіх громадян України без винятку і не повинна містити залучення військовослужбовців», — йдеться у повідомленні. Наголошується, що була призначена службова перевірка.

«Сподіваюся, службове розслідування встановить, чому посадові особи замість своїх безпосередніх обов’язків з управління військами під час війни зайняті організацією опитувань, які просто ганебно озвучувати перед воїнами, що захищають нашу землю від російських агресорів. Інакше як інформаційною провокацією я особисто назвати таку витівку не можу», — заявив Бутусов.

Начальник Генерального штаба Руслан Хомчак отменил распоряжение экс-начальника Генштаба Виктора Муженко и ОК “Північ” о…

Джерело

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020