Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

Одеса-мама «тепло зустріла» Нестора Шуфрича. Наваляли йому добряче. Але на нашу думку замало. Політична гнида українського політикуму вирощена лютим українофобом Медведчуком є найганебнішим явищем нашого суспільства.

Брехун і лакуза Януковича. Командир тітушок, що вбивали майданівців давно мав би сидіти в тюрмі. Накрадене Шуфричем майно в держави ця ж держава мала би конфіскувати. Шуфричу завжди все сходило зрук, а в Одесі не зійшло. Символічно, але цим фактом Одеса показала, що Південь України є проукраїнським і ніяка путінська гнида тут повзати не буде! Тим часом гнида ще жива і дає інтерв'ю телебаченню. 

А тим часом так званий «Опозиційний блок» від якого балатується Шуфрич і до складу якого входить «сірий кардинал» Льовочкін виступив на захист гниди. Висновок з цього всього такий: якщо не додавимо гниду Шуфрича і йому подібних, що засіли в «Опозиційному блоці» то ці паразити і надалі їстимуть нас всіх. Тоді всім нам гріш ціна. Справа розпочата одеситами має бути доведена до логічного кінця.