Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 30 листопада 2020

Загострення ситуації на Східному Фронті, ганебні заяви Рудого Таргана Льоні Кучми, тотальний реванш медведчукізму та дезорієнтація політичних еліт засвідчують небезпеку втрати Української Державності.

Слід зауважити, що це є наслідком постійних виборів без вибору, пошуку меншого зла, фальші й користолюбства політикуму. А також перетворення націоналістичного руху на політичну декорацію для цього були знищені націоналістичні лідери, які могли повести націоналістичний рух у вірному напрямку - Сашко Білий і Лісник, а Микола Карп'юк проданий в московський полон.

Колаборація із Московією почалася із відмови від ядерної зброї, розвалу армії, а з початком війни в 2014 році хибних переговорів з ворогом, котлів для патріотів, переслідуванням Добровольців, торгівлею з ОРДЛО, толєранції до Медведчука й Ахмєтова. Вважаємо, що всі дійсно патріотичні, антикорупційні та державницькі сили мають стати в обороні Нації та Держави. Як зовнішній окупант московія так і внутрішній окупант мафія і корумповане чиновництво мають бути нещадно атаковані націоналістами. Не шукаймо нових месій та квазілідерчуків.

Не шукаймо більшого і меншого зла. Бо зло завжди є зло. Єднаймо чесних із чесними, рядових бійців з низу, чесних членів й активістів націоналістичних організацій. Невинних немає! Різнокольорова бандократія, що є в союзі з путіним (замаскованому чи явному) має бути знищена! Заповіти Лісника - Амірова хай стануть нашим дороговказом!

Не відступати і не здаватися! Думати і діяти по - бандерівськи! Менше слів - більше Чину!

Слава Нації! Смерть ворогам!

Головний Провід ОУН

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020