Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

На офіційному представленні кандидата в депутати ВР Олександра Шевченка сивочолий, 88-річний ветеран ОУН і УПА Ілля Сливінський благословив Олександра Леонідовича на депутатство (як це п. Ілля робив на виборах 2012 року та останніх довиборах ВР) подарував кандидату в депутати червоно-чорний бандерівський прапор, а у своєму виступі зауважив, що в бажанні робити добро для України, відстоювати простий народ та захищати рідну землю Шевченко і Бандера подібні.

Це порівняння викликало справжню «бурю в склянці води» серед окремих інтернет-тролів зациклених на опонуючих Шевченку кандидатів. Мовляв, як можна так порівнювати?

Ми кажемо — можна. Ілля Сливінський,як людина котрої четверо братів полягли в УПА, людина, що все своє життя продовжує справу Степана Бандери та врешті людина, що на День Незалежності 2007 року відкрила в Микитинцях перший на території Івано-Франківської міської ради пам'ятник Герою України Степану Бандері має право на власну думку. Вистраждану в боротьбі за волю України та скроплену кров'ю полеглих в цій бортьбі родичів і близьких. І не політичним шулерам та інтернет-тролям судити пана Іллю Сливінського. Стрижете капусту на своєму Курсі у Дерев'янка то й стрижіть і не воняйте.

А тепер по суті: Бандера, як міг, в тих історичних умовах боровся за волю рідного народу та допомагав йому. Був нетолерантний та безкомпромісний. Його нелюбили і писали опуси проти нього не лише комуністи, а й інші націоналістичні середовища «мельниківці», «двійкарі», тощо. Але Бандера робив свою справу і нінакого не звертав уваги.

Олександр Шевченко в міру свого вміння, сил і можливостей,в теперішніх політичних умовах, допомагає бідному українському народові, найбіднішим його верствам, захищає правду у ВР допомагає учасникам війни на Донбасі.

Він теж не толерантний,як і Бандера .Недавно врізав у ВР по писку одному Льовочкінському «толерасту». А тепер всі хто читав фундаментальну працю С. Бандери «Перспективи української революції» подумайте: як би поступив сам С. Бандера по відношенню до тайняків Льовочкіна. На цю тему ,ще можна багато писати. Але всім не вгодиш. Вгодити всім не хотів Бандера, не хоче Шевченко.

А сивочилий бандерівець Ілля Сливінський вкотре заставив нас задуматися, що ми можемо і хочемо зробити для України, не на словах, не в інтернеті, а конкретними справами. Як це робив беззаперечний Герой України і Голова Проводу ОУН Степан Андрійович Бандера. Будьмо такими, як він!