Портал Українського Націоналіста

Четвер, 21 січня 2021

Під час російсько-української війни мати в країні проспект Московський це теж саме як «офіцери-офіцери» на випусках офіцерів внутрішніх військ у Харкові (пардон «Нацгвардії»). «Реванш»!!! ААА!!! Тільки давайте розберемося докладніше.

Хто прийняв це рішення? Суддя Чудак Олеся Миколаївна. Що ми про неї знаємо? Те що в 2013-2014 році вона брала участь в судовому переслідуванні майданівців. Питання перше. Чому ця суддя за 5 рокiв не була відсторонена від своєї посади? Чому в 2017 вона була обрана суддею довічно? Чому вона не була засуджена за тяжкий злочин, передбачений статтею 375 Кримінального кодексу України (завідомо неправосудне рішення)? Питання до Президента України, верховного головнокомандувача ЗСУ пiд час війни (їм не оголошеної), господаря найбільшої фракції в ВР, який поставил прем'єра, голову СБУ, генпрокурора та iнших, iнших, iнших. Питання явно залишиться без відповіді, але то що суддя не «сиділа під плінтусом», а а йшла в гору - це точно. Це єдина суддя яка залишилася на своєму місці після переслідування майданівців? Звичайно ж ні. Вони не покарані майже всi. A потім також вірно служили Порошенку як до цього Януковичу.

Стародавні римляни говорили «шукай кому вигідно». Cui prodest? Правильно. Партіям які ведуть свою передвиборну кампанію на темі «реваншу». Закрема ПЄСу. Тепер будуть кричати що тільки вони можуть захистити Україну від страшних щупалець русского мира. Та вже кричать. I, налякавши людей, відірвуть собі відсоточок -інший на виборах. Заведуть ще пару упирів в парламент. Що робити з цим рішенням? Оскаржити в вищестоящому суді і скасувати. А якщо не скасують - вийти всім разом і заштовхати табличку з написом «московський проспект» туди де у цих суддів знаходиться совість і професійна честь. Ну і звичайно ж перестати розвішувати вуха і слухати крики про «щупальця русского мира» від тих людей які ці щупальця самі старанно ростили і захищали. І обирали їх суддями довічно. А тепер вішають нам локшину на вуха що у них ці щупальця були «під плінтусом».

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020