Портал Українського Націоналіста

Неділя, 27 вересня 2020

Актуальне націоналістичне вітання «Слава Нації! — Смерть ворогам!» не реалізовується на практиці. Патріотичні середовища так і не об'єдналися та йдучи на вибори різними колонами, взаємопоборюють одне одного.

Тим часом реванш українофобів не є примарною справою. Різногатункова потолоч лізе в парламент. І не криючись пропагує антиукраїнські гасла. Їм на руку грають галицькі хруні — Західноукраїнські псевдопатріотичні середовища, що сидять в більшості міських і обласних рад Львівщини і Франківщини та крадуть не менше ніж регіонали. Тільки риторика у них інша. 

В заміських мотелях і ресторанах псевдопатріоти і регіонали з різних там льовочкіно-ахметовських «Опозиційних блоків» разом п'ють коньяк, грають курвів та сміються із нас з вами. Одні дурять проросійський електорат — інші проукраїнський. А потім у ВР відмивають бабло потрачене на обдурювання електорату. Погляньте скільки білбордів та телереклами. А скільки за ці гроші можна було б купити бронежелетів чи теплого одягу українським військовикам?

Та жага корита в сто крат більша за любов до рідної неньки України чи її воїнів. Тому надмірні очікування чогось доброго від нової ВР розіб'ються об чергову брилу зневіри та розчарування. Маємо бути готові до перегрупування політичних сил та нового етапу національної революції.

На Майдані мають стояти шибениці, а не концертна апаратура артистів. І так буде!

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020