Портал Українського Націоналіста

Понеділок, 03 серпня 2020

Шановні виборці 84 виборчого округу! Дорогі краяни, друзі та побратими! Головний Провід ОУН, Рада Старійшин ОУН та Івано-Франківська обласна ОУН закликають Вас підтримати по 84 виборчому округу кандидатуру Андрія Іваськіва.

Сьогодні Україна переживає дуже складні часи. Вирішується доля нашої Державності та Незалежності. Всі ми відповідальні за майбутнє України. Тому слід відкинути партійно-політичні чвари, власні амбіції — об'єднатися навколо кандидата — патріота, який має найбільшу підтримку на окрузі та реальний шанс виграти вибори. Андрій Іваськів — спадкоємець жертовних борців за Волю України. Його прадід Микола Фардига, справжній патріот, шановний господар, член «Просвіти», у 30-ті роки минулого століття поневірявся у концтаборі в Березі Картузькій, куди був запроторений за свої націоналістичні переконання та спротив польській пацифікації.

Пізніше єдиний син Миколи Фардиги — Славко (Андріїв дід) воював за вільну Україну у складі УПА в сотні «Гайдамаки». У 1945 році його боївка опинилася в пастці енкеведистів. Славко отримав важке поранення. Це сталося не далеко від села Библо (тепер Набережне Галицького району). Волею Господньою і стараннями побратимів Славкові вдалося вижити. Сам Андрій Іваськів з початком війни із Росією в 2014 році багато допомагав волонтерам ГО «Майдан Бурштин», батальйону «Крук» Національної Гвардії та батальйону імені Кульчицького.

Шановні краяни! Виборча кампанія виходить на фінішну пряму. Нині головне не схибити і не помилитися.

Хай кожен наш голос за Андрія Іваськіва буде тим набоєм, що вистрелить по ворогам України, корупціонерам, казнокрадам, мафіянтам. ОУН закликає Вас бути гідними продовжувачем справи Героїв України Степана Бандери та Романа Шухевича, завжди відстоювати Національні інтереси, а Україну ставити понад усе.

Нині наше головне завдання обрати до Верховної Ради достойних людей. Не розпорошуймо голоси, не ділімося, не поборюймо одне одного.

Голосуйте за Андрія Іваськіва! Слава Україні! Героям Слава!

Почесний Голова ОУН, 93 річний ветеран ОУН і УПА Ілля Сливінський Голова ОУН, Член Крайового Проводу Руху в 1990-93 роках, ініціатор відкриття першого пам'ятника Степану Бандері в Старому Угринові в 1990 році Віталій Цапович

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020