Портал Українського Націоналіста

Вівторок, 14 липня 2020

” Побратавшиеся ополченцы Донбасса и ветераны ВСУ спели в Москве украинские песни. На российском телевидении состоялся уникальный эфир, на котором встретились ополченцы ЛДНР и ветераны Вооруженных сил Украины, принимавшие участие в так называемой Операции объединенных сил в Донбассе”.

Російська пропаганда на каналі «Россия 24»

Російська пропаганда не залишає спроб маніпулювати громадською свідомістю в українському питанні. Центральні прокремлівські канали приділяють подіям на Донбасі левову частку свого ефірного часу. Природно, тенденційні московські журналісти типу Соловйова і Рогаткіна за допомогою «укрАінськіх» експертів висвітлюють ситуацію на Сході України в руслі кремлівського бачення подій в Луганську і Донецьку.

Російська пропаганда на каналі «Россия 24»

Ось і чергова інформаційна атака на мізки телеглядача – тепер на каналі «Россия 24». У прямому ефірі ведучий Алєксандр Рогаткін звів в одній програмі під гучною назвою «Окопная правда» представників двох протиборчих сторін – ветеранів так званих ДНР / ЛНР з одного боку і “бійців ЗС України”, які в ході дискусії дійшли узгодженої думки, що військові злочини ЗСУ не викликають сумнівів, а Україні давно пора домовлятися з “невизнаними республіками” про умови миру. Саме так повинна була виглядати телевізійна «картинка» для обивателя, як російського так і українського (передача транслювалася і на Youtube) в поданні режисерів подібних шоу.

“…Побратавшиеся ополченцы Донбасса и ветераны ВСУ спели в Москве украинские песни… “

Але більш уважний глядач, що придивитсься за персонажам цієї вистави і зробить абсолютно інші висновки. Давайте зробимо це і ми.

Учасники передачі з боку російського бандформування “ДНР/ЛНР” особливого інтересу не викликають, звичайні злочинці з боку квазіреспублік з прогнозованою лексикою і світоглядом. А ось учасники, що нібито представляють українську позицію викликають куди більший інтерес.

Ряджені “ветерани” ЗСУ: Гржівачь, Мєдінскій, Плошкін

Ось, наприклад Алєксандр Мєдінскій – російськомовний активіст, відеоблогер з Харкова, в минулому – член забороненої в Україні російського об’єднання “Евразийский союз молодежи» російського шовініста Алєксандра Дугіна.

Лише за його власними твердженнями харківянин Мєдінскій нібито брав участь в російсько-українській війні на боці українських сил. Це його твердження поки нічим не підтверджено, а ось його численні одіозні заяви проти Збройних сил України згодом активно поширювалися в російських медіа, за що він і був внесений до бази «Миротворця».

Наступний “експерт”, який позиціонує себе як ветерана ЗСУ – Алєксєй Гржівачь дійсно був в зоні АТО, але в якості … кашовара – готував їжу бійцям і про ситуацію на фронті може судити хіба що за якістю поставляються йому для готування продуктів.

Третій персонаж – Віталій Плошкін – теж, за заявою ведучого – «ветеран ЗСУ». А ми його знаємо, як постійного автора проросійського сайту «Антифашист», де Збройні сили України представлені виключно як мародери, неадекватний і радикальні націоналісти, що знищують мирне населення Донецька і Луганська. В одній зі своїх статей на цьому антиукраїнському ресурсі Плошкін називає українців «хохлами», «ублюдками», «продажными тварями», «западно-рагульской гнилью» і наполягає, що «сейчас в Киев нужно вводить российские войска, а иначе ж…па».

Російська пропаганда на каналі «Россия 24»

За допомогою ось таких «представників» від України кремлівські пропагандисти і намагаються прищепити глядачеві Путінське розуміння ситуації в Україні та на Донбасі, зокрема. А саме – рядові бійці з обох сторін хочуть миру, а кривава українська влада їм в цьому перешкоджає.

https://milnavigator.com.ua/archives/29214

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020