Портал Українського Націоналіста

Середа, 30 вересня 2020

14 жовтня вшановуємо Свято Покрови, котре в нашому народі ознаменоване як день Козацтва та день утворення легендарної УПА. Саме на Покрову 1942 року в лісах Волині зародилися перші загони Української Повстанської Армії, яка вписала золоті сторінки в історію боротьби за волю і незалежність України.

Легендарний Головнокомандувач УПА Генерал Роман Шухевич поряд із Провідником ОУН Степаном Бандерою — беззаперечні Герої України,символи української нації та її нескореності,величі духу рідного народу. На тлі визвольної боротьби, що їх уособлюють ОУН і УПА, а також УГВР (Українська Головна Визвольна Рада) постала Незалежність України 24 серпня 1991 року за яку сьогодні йде смертельна війна з московськими окупантами на Донбасі.

Також на Покрову 1991 року біля отчого порогу Степана Бандери в Старому Угринові Калуського району Івано-Франківщини за ініціативи членів СНУМ (Спілки Націоналістичної Української Молоді) Віталія Цаповича, Юрія Музики та Михайла Михайлюка було відкрито перший пам'ятник Степану Бандері, автором,якого є нині відомий житомирський скульптор Віктор Рожик. Пам'ятник Бандері большевицькі спецслужби двічі підривали, бо вороги України бояться Бандеру навіть мертвого, і не так давно підірвали його могилу в Мюнхені. Тому сьогодні маємо продовжити чин Героїв ОУН і УПА.Стати незламно за волю України!

В цей доленосний час, коли в Україні відбуваються парламентські вибори,які визначать наше майбутнє, діюче керівництво ОУН звертається до виборців міста Івано-Франківська — обласного центру бандерівського краю із закликом одностайно підтримати до Верховної Ради від Івано-Франківська (виборчий округ 83) нашого давнього прихильника і побратима Олександра Шевченка, якого ОУН підтримувала і на парламентських виборах 2012 року і на проміжних виборах в травні 2014 року.

Шевченко — патріот України, людина конкретних справ. Саме проти нього мафія, яка заправляє в Івано-Франківській міській раді та міськвиконкомі,колишні і теперішні мери-злодії-НКВДисти та їх династії кинули всі свої сили, аби перешкодити Франківчанам обрати до ВР достойного кандидата. Тому згадуючи сьогодні Героїв УПА, що боронили свій народ  ми, середовище ОУН і Нескореної Нації, кажемо: наш бандерівський вибір — Олександр Шевченко!

УПА — перемогла всіх ворогів.І Шевченко переможе всіх противників і лжепатріотів! Бо за нами правда, честь і воля!

Слава Героям УПА і їх наступникам! Слава Організації Українських Націоналістів — творцеві УПА! Слава Україні!