Портал Українського Націоналіста

Четвер, 20 лютого 2020

Ми проти так званої формули Штанмаєра. Жодних виборів на тимчасово окупованих територіях до відновлення над ними повного суверенітету не може бути.

Сепаратисти мають скласти зброю, а війська московії виведені з українських територій. Чи вірите Ви, що московіти зроблять це добровільно? Жодної позиції українських військових не має бути здано.

Не ми маємо відводити війська, а окупанти мають звільнити нашу землю. Разом з тим ми розуміємо, що цілий ряд корупційних і мафіозних кланів хочуть спекулювати на цій темі з метою відновлення владних позицій. Нагадаємо, що найбільший вплив Медведчук отримав саме при Порошенку, як і примножив свої статки Ахмєтов, посилили свої позиції мери - сепаратисти Харкова і Одеси, тощо.

Саме Порошенко був зацікавлений у виході в другий тур виборів Президента кандидата Зеленського сподіваючись його легко перемогти, але вийшло інакше! Закликаємо середовище, яке на виборах ВР назвало себе "об'єднаними націоналістами" створити єдину політичну партію, яку б очолив Микола Карп'юк!

Ставимо понад усе Україну, а не політичні амбіції, марнославство, закулісні політичні домовленості!

Не змарнуймо чину Героїв ОУН і УПА, сучасних воїнів, Небесної Сотні та славних воїнів Сашка Білого та Лісника!

Розрізняймо справжній та удаваний патріотизм! Україну не здамо!

Слава Нації! Смерть ворогам!

Провід ОУН Редакція Нескореної Нації

Заява ОУН і Нескореної Нації

Газета «Нескорена Нація»

№1 (292)

Січень 2020